Meteorik Kestirim: Ripple Yakında Bu Düzeylere Fırlayabilir!

Meteorik Kestirim: Ripple Yakında Bu Düzeylere Fırlayabilir!
Okunuyor Meteorik Kestirim: Ripple Yakında Bu Düzeylere Fırlayabilir!

ripple

SEC – Ripple davasında, SEC’in Ripple’ın yasal notlarına erişimini reddeden mahkeme kararından sonra XRP fiyatı 0.932 $ düzeyine geldi. Ticaret hacmi yaklaşık %17 düştü fakat şu ana kadar fiyatı olumsuz etkilemedi. Başka dış faktörler ortasında, isteğe bağlı likidite, fiyatı etkileyen değerli bir faktör olarak karşımıza çıkıyor.

Screenshot 2021 06 06 at 6.04.36 PM

Ripple (XRP) fiyatını etkileyen faktörler – Likidite

Fiyat, üstteki fiyat tablosu ve trendlere dayalı olarak son 4 haftadaki likiditeden büyük ölçüde etkilenmiş durumda. Son yedi günde, ağ üzerinde 3.5 Milyon XRP’nin taşındığı ve toplam 3.4 milyon Dolar pahasında 7 bin süreç gerçekleştiği görülüyor

Toplumsal hacim

Lunacrush’tan alınan datalara nazaran toplumsal hacim %13 düştü. Bu durum, toplumsal hacimde tepeye ulaşmak bir ralli ve tıpkı vakitte sürdürülebilir bir göstergedir. Fiyat düşmüş olsa da, süreç sayısı ve hacim arttığı için bu durum yükseliş eğilimi manasına geliyor.

Volatilite

Volatilite, öbür altcoinlere kıyasla nispeten yüksek durumda. Toplumsal hakimiyet düştü ve bu durum, XRP’nin şu anda pahasının altında olduğu manasına geliyor. Altcoin fiyatı yükseldikçe ve piyasa pahası arttıkça fiyatın önümüzdeki haftalarda daha da üstlere gerçek gitmesi olası. Evvelki boğa koşularından gelen fiyat eğilimini takiben, XRP fiyat rallisinin altcoin rallisi ve volatilitesinden etkilenmesi bekleniyor. Altcoin volatilitesi arttıkça, Bitcoin hakimiyetinin düşmesiyle XRP fiyatının artması beklenen görünüyor.

Trende bağlı olarak fiyatın 1.7 Dolar düzeyine yükselmesi beklenen. Bu durum trader hassaslığında değerli bir değişiklik olmazsa devam edecek. Kriptokoin.com olarak baktığımızda mevcut fiyat düzeyi, XRP için düşük bir aralığa karşılık geliyor. Haziran sonundan evvel, fiyatın büsbütün güzelleşmesi ve piyasa bedelinin yine birinci 5’te yer almaya yetecek kadar toparlanması bekleniyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın