Marvel Future Fight için yeni güncelleme geldi

Marvel Future Fight için yeni güncelleme geldi
Okunuyor Marvel Future Fight için yeni güncelleme geldi

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Netmarble firmasının üstlendiği aksiyon ve rol yapma oyunu Marvel Future Fight için yeni bir güncelleme yayınlandı. Black Order ismindeki bu yama yeni üniformaları, karakter dengelemelerini ve çeşitli aygıt iyileştirmelerini içeriyor.

Marvel Future Fight Black Order güncelleme ayrıntıları

Taşınabilir aygıtlara özel olarak çıkartılan oyun iOS ve Android sistemlerinde problemsiz bir formda oynanabiliyor. Periyot dönem getirdiği güncelleme ile geliştirici grup oyuncuları faal tutmak istiyor. Yeni getirdiği yama bu vakte kadar çıkartılmış en büyük yamalardan biri olarak nitelendiriliyor.

Marvel Future Fight icin yeni guncelleme geldi 1

Yeni güncelleme ile Supergiant, Corvus Glaive, Proxima Midnight ve Black Dwarf karakterlerine yeni yetenekler ve üniformalar eklendi. Goliath, Killmonger, Supergiant, Ulysses, Klaue, Whiplash ve Yellowjacket karakterleri de artık 70. düzeye kadar yükseltilebilir.

Misyon sisteminde birtakım değişiklikler yapıldı. Oyun içerisinde yer alan ve öğeleri yükseltebileceğiniz SHIELD Lab. ise yenilendi. Ayrıyeten World Boss Supergiant kısmındaki savaşlara Ultimate zorluk derecesi ekendi.

Öykü Modu‘nda da birçok değişiklik yapıldı. Artık Olağan Mod aracılığıyla kahraman EXP (Tecrübe puanı) elde edebilirsiniz. Ayrıyeten Hikaye Modülleri satmak için yeni eklenen fonksiyonu kullanabilirsiniz.

Marvel Future Fight icin yeni guncelleme geldi

Güncellemeden sonra yeni bir Future Pass dönemi başlayacak. Bu dönem çeşitli mükafatlar ve özel simgeleri içerecek. Future Pass satın aldığınız anda etkin hale gelecek ve iptal etmek istediğinizde geri iadesi yapılmayacak. Ayrıyeten dönemdeki mükafatları süratlice almak için Legendary ve Mythic Future Pass paketleri sırf biletin satın alındığı dönem boyunca geçerli olacak.

Son olarak oyun içerisinde yer alan ve en çok şikayet edilen Haftalık İttifak Uğraşları mükafatını alamama sorunu da yeni güncelleme ile düzeltildi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın