Lacivert Restaurant, Bodrum’a geliyor

Lacivert Restaurant, Bodrum’a geliyor
Okunuyor Lacivert Restaurant, Bodrum’a geliyor

26HZRV1 NkGmTuZbFKmoSw

Lacivert’in, İstanbul dışındaki birinci şubesi olacak restaurant, kapılarını 17 Haziran’da açacak.

Pandemi şartlarına uygun olarak, 1200 metrekarelik iskele üzerinde 120 şahsa kadar hizmet verebilecek işletmeye, denizden tekne ile ulaşım imkanı da mevcut.

Deniz GYO’nun, Bodrum Asarlık mevkiinde geliştirdiği 94 rezidans ve otel kısımlarından oluşan Le Chic Bodrum projesi, hizmet yelpazesini yeni muahedeler ile zenginleştiriyor. Akdeniz mutfağının lezzetlerini müşterileriyle buluşturan Lacivert Restaurant, İstanbul dışında birinci kere Le Chic Bodrum’da en özel menüleri ile konuklarını ağırlayacak.

“BODRUM’UN HOŞLUĞU LACİVERT LEZZETLERİYLE BULUŞUYOR”

Bahse ait değerlendirmelerde bulunan Deniz Gayrimenkul Yatırım İştiraki İdare Şurası Lideri ve DenizBank İdare Konseyi Üyesi Tanju Kaya, gerek mutfak çizgisinin yüksek kalitesi gerek sunacağı eşsiz atmosfer ile Lacivert Restaurant’ın Bodrum’un hoşluğuna lezzet katacağını belirtti.

Kaya, “Temmuz 2020’de, hayat alanı olarak kapılarını açtığımız Le Chic Bodrum’da, rezidans ve otel kısımlarının idaresinde ülke turizminin esaslı markalarından Kaya Kümesi işbirliğimiz ile Palazzo Luxury Collection kalitesini konut sahiplerine sunuyor, konuklarımıza en nitelikli hizmeti vermeye odaklanıyoruz.

O0EOjuosZUCmpT9NTjO0Ug

Bu ideoloji ve vizyonumuzu paylaşan, ağırladığı konuklarının akşam yemeklerini unutulmaz kılan, Doğuş Kümesi bünyesindeki en beğenilen yeme-içme markalarından Lacivert ile çalışacağımız için mutluyuz” dedi.

“DOĞUŞ KÜMESİ, YEME-İÇME BÖLÜMÜNDEKİ TECRÜBESİNİ BODRUM’A TAŞIYOR”

Doğuş Yeme-İçme, Turizm ve Perakende Gurubu İdare Şurası Lideri ve CEO’su Eryiğit Umur, Lacivert’in Le Chic Bodrum’a çok yakışacağını, markanın bir boğaz yalısında 20 yılı aşkın müddettir devam eden öyküsünün Bodrum’a taşınacak olmasından büyük memnunluk duyduklarını belirtti. Umur, “Doğuş Kümesi yeme-içme alanında küresel ölçekte bir tecrübeye sahip. Küresel iştiraklerimiz ve dünyaca ünlü marka portföyümüzle ile gastronomi tutkunlarını yaratıcı konseptler ve farklı tecrübelerle buluşturmaya devam ediyoruz. Bugün portföyümüzde 16 ülkede bulunan 42 farklı markamıza ilişkin 142 restoranımız yer alıyor” formunda konuştu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın