• Ana Sayfa
  • Nedir
  • İstanbul’da okullar için kar tatili: Toplumsal medyadan gelen reaksiyonlar

İstanbul’da okullar için kar tatili: Toplumsal medyadan gelen reaksiyonlar

İstanbul’da okullar için kar tatili: Toplumsal medyadan gelen reaksiyonlar
Okunuyor İstanbul’da okullar için kar tatili: Toplumsal medyadan gelen reaksiyonlar

Ağır kar yağışı İstanbul’daki hayatı etkilemeye devam ediyor. İstanbul Valiliği, olumsuz hava şartlarından ötürü tüm okulların 18 Mart Cuma günü tatil edildiğini açıkladı. İstanbul’da hafta sonu hava nasıl olacak?

İstanbul 18 Mart Cuma kar tatili paylaşımları

İstanbul’da beklenen kar yağışı nihayet yüzünü göstermeye başladı. İstanbul Valiliği tarafından yapılan açıklama sonrasında 18 Mart Cuma günü için okulların bir günlüğüne tatil edildiği öğrenildi. Ağır kar yağışı ve olumsuz hava şartları İstanbul’u ne derecede etkileyecek?

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya tarafından alınan son kararla birlikte eğitim-öğretime bir günlüğüne orta verildi. Vali Yerlikaya, bütün resmi ve özel temel eğitim ve ortaöğretim kurumlarıyla birlikte halk eğitim merkezlerinin, olgunlaşma enstitülerinin, özel eğitim kurumlarının, yetiştirme ve özel okullardaki destek kurslarının tatil edilmesine karar verdi.

Ayrıyeten Meteoroloji Bölge Müdürlüğü ise 18 Mart Cuma günü için hava durumunu paylaştı. İstanbul’da aralıklı ve lokal olarak kuvvetli kar sağanakları beklendiğini söyleyen MGM, Cumartesi günü ise yağışların tesirini arttıracağını lisana getirdi.

Pekala ya İstanbul kar tatili için toplumsal medyadan gelen reaksiyonlar nasıldı? İşte Twitter’dan 18 Mart kar tatiliyle ilgili yapılan birbirinden komik paylaşımlar.

https://twitter.com/___Diazepam___/status/1504520328730615817

Pekala ya siz İstanbul 18 Mart Cuma kar tatili hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında ve SDN Forum‘da bizimle paylaşabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın