Invictus İnşaat’tan Çeşme’ye iki yeni imza proje

Invictus İnşaat’tan Çeşme’ye iki yeni imza proje
Okunuyor Invictus İnşaat’tan Çeşme’ye iki yeni imza proje

1V1uDJOv Umhc5N6LDkN2A

İzmir merkezli inşaat firması Invictus İnşaat, İzmir ve Dalyan’ın akabinde Alaçatı ve Ilıca’da iki butik inşaat projesi ile Çeşme’ye girdi. Toplam 110 daire ve bir butik otelden oluşan 4 etaplı Invictus Alaçatı projesinde 1+1 loft daireler, suit dublexler, 2+1 grand dublexler ve havuzlu villalar yer alıyor. 250 milyon TL yatırımla yapılan ve 15 dönüme kurulmuş projenin birinci etabı Haziran 2021’de teslim edilecek. İnşaatın hala devam ettiği Ilıca’daki İnvictus Sunset projesi ise 3+1, 4+1 ve 5+1 büyüklükteki Ilıca plajı görünümlü toplam 41 tane havuzlu villadan oluşuyor.

Lh1IMDvgjkio0658rAlEoQ

ÇEŞME’DE 12 AY HAYAT

Devam eden her iki projenin de hem yurtiçinden hem yurtdışından büyük bir ilgi ile karşılaştığını belirten Invictus İnşaat CEO’su Üzeyir Adıgüzel, tüm dala referans olabilecek projeler üretmek istediklerini söyledi. Ürettikleri tüm projelerde inovasyon ve çağdaşlığa son derece dikkat ettiklerini vurgulayan Adıgüzel, hep kalite odaklı çalıştıklarını ve konseptlerinin tabiat ile ahenk üzerine kurulduğunu anlattı. Çeşme’deki projelerin bilhassa pandemi sonrası bahçeli ve müstakil hayata geçiş isteyenlerin gözdesi olacağını kaydeden Adıgüzel, şunları söyledi:

“Değişmekte olan hayat şartları ve günden güne artan büyükşehir nüfusları, insanları daha sakin ve müstakil hayatlara yöneltiyor. Biz de projelerimizi bu gereksinimleri göz önüne alarak tabiatın içinde ve yeni teknolojileri kullanarak üretiyoruz. Mimari farklılıklar, yüksek kalite ve ilgi alımlı dizaynlar projelerimizin en kıymetli özellikleri ortasında yer alıyor. Haziran’da teslimatlarına başlayacağımız Invictus Alaçatı, doğallığı ön plana alan ve 12 ay yaşama yönelik proje. Tüm konutlar akıllı konut olarak tasarlandı ve projenin içerisindeki butik otelin SPA başta olmak üzere bir çok imkanından mesken sahipleri de yararlanabilecek.”

JGGeg50AjESoG3KCPm 4Xw

YANLIŞSIZ YERDE HAKİKAT MİMARİ HER VAKİT KAZANDIRIR

Türkiye’ye her vakit inandıklarını ve yatırım yapmaktan hiç tasa etmediklerini vurgulayan Adıgüzel, “Biz bu yatırımları yapabildiğimiz için çok memnunuz. Her iki projeye de olan ilgi gerçek yolda olduğumuzu gösteriyor. Hakikat yerde hakikat mimari ile yapılan butik ve seçici projeler her vakit kazandırır. Bizim projelerimizi gerçekleştirdiğimiz yerler birebir vakitte gelecek vaat eden bölgeler. Lüks konut projelerine kazandırdığımız yeni boyut çerçevesinde sadece üst segment bir hayat hizmeti sağlamıyor, yaşarken kazandıran projeler sunuyoruz.” tabirlerini kullandı.

Hiç bir vakit çok üretim yapmak üzere bir gayelerinin olmadığının altını çizen Adıgüzel, planlarını senede yalnızca bir proje yapmak üzerine kurduklarını belirtti. Adıgüzel, bundan sonra üretecekleri tüm projelerin evvelkiler üzere mimarisi, ömür alanları ve teknolojisi ile referans projeler olmaya devam edeceğini vurguladı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın