Instagram’dan takipleşmeyi kolaylaştıran özellik

Instagram’dan takipleşmeyi kolaylaştıran özellik
Okunuyor Instagram’dan takipleşmeyi kolaylaştıran özellik

TikTok üzere büyük bir rakip ile karşı karşıya olsa da, günümüzün en tanınan toplumsal medya platformu olmaya devam eden Instagram her geçen gün yeni bir özellik ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde masaüstü için gönderi paylaşma özelliğini denemeye başlayan şirket, bu sefer de taşınabilir kullanıcıların işini kolaylaştıracak yeni bir özelliği test etmeye başladı.

Instagram, takip butonuna yeni düzenleme getiriyor

Instagram birden fazla hesabı olan kullanıcıların birilerini takip etmesi konusunda işlerini kolaylaştıracak. Olağanda bir kullanıcı yönettiği bir sayfa üzerinden öbür birini takip etmek istediğinde, mevcut hesaptan öbür hesaba geçmesi gerekir.

Kullanicilar herhangi bir hesap uzerinden birilerini kolayca takip edebilecek. e1621277487100

Fakat önümüzdeki günlerde kullanıma sunulacak olan özellik sayesinde bir hesap üzerinden birine istek gönderirken iki hesap ortasında seçim yapmanıza müsaade verilecek. Bu sayede hesaplar ortasında geçiş mühletinden de tasarruf etmiş olacaksınız.

Hali hazırda test edilmekte olan birçok özellik ile emsal halde Instagram şu anda bunu beta olarak bile sunmadı. Bu nedenle ne vakit herkesin kullanımına açılacağı bilinmezliğini koruyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın