İngiltere Parlamentosu Üyesi: Flippening! Bu Altcoin Bitcoin’den Daha Boğa

İngiltere Parlamentosu Üyesi: Flippening! Bu Altcoin Bitcoin’den Daha Boğa
Okunuyor İngiltere Parlamentosu Üyesi: Flippening! Bu Altcoin Bitcoin’den Daha Boğa

UK China Tom Tugendhat

Kesin nedenini belirtmeden, İngiltere Parlamentosu’nun bir üyesi başkan altcoin Ethereum konusunda Bitcoin’den daha boğa olduğunu söyledi. Hatta İngiltere Parlamentosu üyesi Tom Tugendhat, Flippening’den bahsetti.

İngiltere Parlamentosu üyesi Bitcoin değil, önder altcoin Ethereum üzerinde boğa!

İngiltere Parlamentosu üyesi Tom Tugendhat, ülkeyi finans kesiminde daha fazla yenilik uygulamak için çalışmaya çağırdı. İlginç bir halde Tom Tugendhat, kripto para bölümündeki gelişmeleri özetledi ve önder altcoin Ethereum’da Bitcoin’den daha fazla boğa olduğunu öne sürdü. Tom Tugendhat, 2017’den beri Dış Münasebetler Komitesi Lideri olarak vazife yapan İngiliz Muhafazakar Parti’li bir siyasetçidir. Tom Tugendhat 2015’ten beri Birleşik Krallık Parlamentosu Üyesidir. Yakın vakitte yaptığı bir konuşmada Tom Tugendhat, Birleşik Krallık hükümetini finansal stratejilerine daha yenilikçi bir yaklaşım getirmeye çağırdı. 

ethereum 3

Tom Tugendhat, dünyanın dramatik bir değişim geçirdiğine inanıyor ve ülkeler süratli bir formda ahenk sağlamazlarsa geride kalabileceklerine inanıyor. Tom Tugendhat, bu değişikliklerin kimilerinin çevrimiçi alandan ve daha doğrusu kripto para ünitelerinden geldiğini görüyor. Ayrıca, Birleşik Krallık Parlamento üyesi önder altcoin Ethereum hakkında optimist bir görüş bildirdi. Tom Tugendhat, açıklamalarında Flippening’den bahsetti. Flippening, piyasa bedeli bakımından Ethereum’un Bitcoin’i geçmesi ve en kıymetli kripto para olması durumudur.

Flippening: Ethereum bakın nasıl Bitcoin’i solluyor!

Tom Tugendhat, sebeplerini belirtmemiş olmasına karşın kelamda düşüşten bahsetti ve Bitcoin’de değil, Ether’de yükselişe geçtiğini tekrar teyit etti. ETH, BTC karşısında başarısız olsa ve sonraki yıllarda boşluk değerli ölçüde artmış olsa da kimi savunucular kripto paranın  başka bir birlik yarışına hazırlanıyor olabileceğine inanıyor. BTC‘nin pahası 2021’in başından bu yana düştü.

ETH’nin pazar hissesi hala %20’nin altında ve BTC’nin %40’ın üzerinde olmasına karşın, üstte belirtildiği üzere ikisi ortasındaki boşluk son vakitlerde daralmaktadır. Ethereum’un pazar hissesi sadece 2021’de %7 artarken, Bitcoin’in pazar hissesi tıpkı vakit diliminde %30 düştü. Bu, son aylarda en büyük ikinci kripto para ünitesinin artan biçimde benimsenmesinin ortasında geliyor. Aslında bir CoinShares raporu, kurumların geçen ay BTC’den daha fazla ETH satın aldığını argüman ediyor. 

Untitled design 2021 04 25T120857.605

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, Grayscale’in Ethereum Trust’ı da güçlü talep gördü ve 2020’nin sonuna kadar GBTC’yi değerli ölçüde geride bıraktı. Birçok kripto şirketi, müşterilerinin varlığa açıkça ilgi gösterdiğini tez ederek Ethereum tarafından desteklenen eserleri piyasaya sürdü. Fiyat cephesinde, milyarder yatırımcı Mark Cuban geçtiğimiz günlerde Ether’in Bitcoin’in performansını düşürmeye devam edeceğine inandığına dair üç neden sıraladı. Özellikle, ağda işlenen daha yüksek süreç sayısı, çeşitli süreç tipleri ve daha yüksek Blockchain kullanımıdır.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın