İddialarıyla Ünlenen Analist: Bitcoin’in Tekrar Yükselmesi Buna Bağlı!

İddialarıyla Ünlenen Analist: Bitcoin’in Tekrar Yükselmesi Buna Bağlı!
Okunuyor İddialarıyla Ünlenen Analist: Bitcoin’in Tekrar Yükselmesi Buna Bağlı!

pexels karolina grabowska 5980864

Tanınan bir kripto para analisti olan DonAlt, piyasaları yorumlayarak kıymetli açıklamalara imza atıyor. Analist, Bitcoin (BTC)’in sırf BTC ile altcoin’ler ortasındaki uyumsuz bağ bilakis döndüğünde yükseliş bölgesine döneceğini söylüyor.

DonAlt: Bitcoin, BTC ile altcoin’ler ortasındaki uyumsuz bağlantı bitince yükselecek!

“DonAlt” ismiyle anılan usta analist, 242.000 takipçisine, Bitcoin’in, altcoin’lerin varlığından daha yeterli performans göstermeyi kesin bir formda durdurana kadar titrek bir yerde kalmaya devam edeceğini söylüyor. DonAlt, son birkaç haftada Bitcoin‘in fiyatının altcoin’ler yükselirken “iyi olmayan” ve “süper sağlıksız” bir durumla birlikte düştüğüne dikkat çekiyor. DonAlt hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Acı, altcoin’ler ile Bitcoin ortasındaki ilişki “kopukluk kendini düzeltene kadar” daha da berbatlaşacak. Altcoin’lerin üst giderken Bitcoin’in düşmesinin düzgün olmadığını söylüyorum. BTC artışı + altcoin’ler yükseldi = sağlıklı. BTC düşüşü + altcoin’ler düşüş = sağlıklı. BTC aşağı + altcoin’ler üst = muhteşem sıhhatsiz. Bitcoin’in altcoin’leri yok etmesi ve böylelikle her şeyin bir ortaya gelebilmesi için ya da her ikisinde de devasa bir yeşil için kimi şeyler gerekiyor.

cryptocurrency bitcoin

DonAlt: 33.000 dolar düzeyinde BTC almak büyük bir risk-getiri oranı sunuyor

Analist, altcoin’lerin Bitcoin düştükçe yükselebileceğini, lakin eskisinin zorlayıcı kullanım durumlarına sahip olması durumunda ralli olabileceğini savunuyor  ki şu anda durum bu türlü değil. DonAlt mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Altcoin’lerin bir şeyi başardığı yeni bir paradigmadaysak bunun gerçek olması gerekmez. Ancak, merkezi olmayan finans (DeFi) dışında küçük bir istisna dışında, beni bunun yeni paradigma olduğuna ikna edecek pek bir şey görmedim. Hala çöp pump’ı ve baktığınız her yere dökülüyor. Perakende oyun alanı.

DonAlt tweet’lerini yayınladığında, Bitcoin yaklaşık 65.000 dolarlık rekor düzeyinden %40’ın üzerinde bir düşüşle yaklaşık 35.000 dolara kadar düştü. DonAlt, 33.000 dolar düzeyinde BTC satın almanın büyük bir risk-getiri oranı sunduğuna inanıyor.

bitcoin dominance 1 1

İşte usta analist DonAlt’ın başarılı iddiaları

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, Bitcoin kestirimleri tutan usta analist DonAlt, 28 Mart’taki 6.100 doları bildi.  Ayrıyeten DonAlt, Ocak ayının başında Bitcoin’in %44’lük rallisini yanlışsız bir biçimde öngördü ve 12 Şubat’ta BTC’nin 10.300 doların üzerine çıktığı tepeyi de başarılı bir formda belirledi. Bunun dışında analistin yüksek muvaffakiyet oranına sahip öteki kestirimleri de var.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın