ICP, MATIC, WAVES: Bu Altcoin’lerden Hangisi Süratle Toparlanabilir?

ICP, MATIC, WAVES: Bu Altcoin’lerden Hangisi Süratle Toparlanabilir?
Okunuyor ICP, MATIC, WAVES: Bu Altcoin’lerden Hangisi Süratle Toparlanabilir?

altcoins 2

En son altcoin kan banyosunun akabinde milyarlarca dolar kripto piyasasından silindi. Birebir durum Bitcoin ve sanayinin altcoinleri için de geçerli. Aslında, toparlanma birinci 25’teki birçok altcoin için beklenenden daha yavaş oldu. Tersine, ICP, WAVES ve MATIC üzere altcoin’ler daha süratli bir halde güzelleşmek için ortaya çıktı.

Altcoin toparlanması

ICP, 24 saat içinde yaklaşık %26 artışla piyasanın birinci 10 altcoin’in içerisinde yer alıyor. Fiyat hala geçen haftanın fiyat düzeyinin %35 altında ve ATH’sinden yaklaşık %75 uzakta yer alıyor.

Screenshot 2021 05 20 at 2.57.44 PM

Düşüşe karşın, ICP’nin toparlanması artık öbür altcoinlere öncülük ediyor. Birkaç hafta süren toparlanmanın akabinde, MATIC’in fiyatı düştü. Sonrasında ise koin artık güzelleşme modundaydı. ICP üzere, MATIC’in toplumsal hacmi de düştü. Bu durumda Altcoin’lerin fiyatı ile toplumsal hacim ortasında direkt bir alakanın olduğunu tabir edebiliriz. Toplumsal hacim düzeldiğinde, MATIC’in fiyatı muhtemelen 2 $ düzeyinin üzerine çıkacaktır. MATIC, yazının yazıldığı sırada 1.7 Dolar düzeyinde süreç görüyordu.

Büyük HODLer’ların konsantrasyonu, fiyat düşüşü boyunca birikim devam ettikçe daima olarak artıyor. Dahası, MATIC ve WAVES durumunda volatilite artmış durumda. WAVES, yazının yazıldığı sırada 24 saat evvelki fiyatının %9 üzerinde süreç görüyordu. Kriptokoin.com olarak belirttiğimiz üzere Altcoin’ler, toparlanan talep, satış baskısındaki düşüş ve artan kaldıraçlı alım satım hacmi nedeniyle toparlanıyor. Ticaret hacmi 24 saat içinde %269’un üzerinde arttı ve WAVES, güzelleşmeye öncülük eden öbür bir altcoin olabilir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın