Huawei FreeBuds 4 sahnede: İşte özellikleri ve fiyatı

Huawei FreeBuds 4 sahnede: İşte özellikleri ve fiyatı
Okunuyor Huawei FreeBuds 4 sahnede: İşte özellikleri ve fiyatı

Huawei yeni tam kablosuz kulaklık modelini görücüye çıkardı. Huawei FreeBuds 4 özellikleri ve fiyatı ile gözleri üzerinde topladı. Aygıt; ses performansı, gecikme mühleti ve gürültü engelleme noktalarında öne çıkıyor.

Huawei FreeBuds 4 özellikleri

Kablosuz kulaklık tasarım tarafında büyük yeniliklerle gelmiyor. FreeBuds serisinin evvelki modelleriyle emsal bir yapıyla karşımıza çıkıyor. Lakin serinin evvelki aygıtlarında yer alan silikon uçlar yerini AirPods‘larda gördüğümüz açık dizayna bıraktı.

Huawei FreeBuds 4 özellikleri ortasında en dikkat çeken noktalar ise ses performansı ve gecikme müddeti oldu. 14.3 mm dinamik şoförleri ile yüksek ses kalitesi vaat eden kulaklık, Bluetooth 5.2 irtibatıyla gecikmeyi 90 ms düzeyine çekti. Lakin bu düzeyde gecikme almak için oyun modunu seçmeniz gerekecek.

huawei freebuds 4 sahnede iste ozellikleri ve fiyati 1huawei freebuds 4 sahnede iste ozellikleri ve fiyati 1

Öbür yandan aygıt Etkin Gürültü Engelleme (ANC) teknolojisiyle karşımıza çıkıyor. Kulaklık bu özelliği sayesinde etraf gürültüsünü 25db‘ye kadar azaltıyor. Münasebetiyle aygıt, hem pak hem de kaliteli ses verme konusunda argümanlı.

FreeBuds 4’ün pil performansı da rekabetçi özellikleri ortasında yer alıyor. Kutudan bağımsız 4 saat kullanım ömrü veren kulaklık, kutusuyla birlikte bu süreyi 22 saate kadar çıkarıyor.

Ayrıyeten aygıt IPX4 sertifikasıyla tüketici karşısına çıkacak. Bu sertifika, eserin su sıçramalarına karşı güçlü olduğunu tabir ediyor.

Huawei FreeBuds 4 fiyatı

Resmi satışları 6 Haziran’da başlayacak FreeBuds 4, 155 dolar fiyat etiketiyle raflarda yerini alacak. Birebir vakitte aygıt; beyaz, kırmızı ve gri olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle gelecek.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın