Hizmetler

Kendime ait kişisel blog, web sitesi ve e-ticaret siteleri için uyguladığım web sitesi hızlandırma, site içi ve site dışı SEO, sunucu kurulumu ve performans optimizasyon hizmetlerini sizlere sunuyorum. Verdiğim hizmetler listesini kontrol edebilir, listede olmayanlar için iletişim formu üzerinden bilgi isteyebilirsiniz.

Hizmet Listesi


Web Sitesi Kurma ve Kişisel Blog Açma

Turizm, emlak, nakliyat, tıp veya e-ticaret sitesi kurma… Kategori farketmeksizin tüm ihtiyaçlara uygun web sitesi kurma hizmeti.


WordPress Hizmetleri

WordPress koca bir derya. WordPress siteleriniz için tema ve eklenti kurulumu, hızlandırma ve özelleştirme çalışmalarınıza dahil olabilirim.

Tema

WordPress tema kurulumu hizmetiyle Themeforest, MyThemeShop gibi tema yapımcıları ve pazaryerlerinden aldığını ücretli, premium tema kurulumlarınızı demo görünümlerine uygun şekilde kurabilirim.

Eklenti

WordPress eklenti kurulumu hizmetiyle, sitenize kurmak istediğiniz eklentilerden yüksek verim almak için en iyi ayarları uygulayabilirim.

Optimizasyon

WordPress optimizasyon hizmeti birçok alanı kapsar. WordPress site hızlandırma, tema ve eklenti düzenleme, reklam yerleşimi gibi çeşitli alanlarda taleplerinizi iletebilirsiniz.

Çeviri

WordPress eklenti ve tema çeviri işlerinizi en hızlı şekilde gerçekleştirebilirim. Tema veya eklentinin .pot uzantılı dil dosyasını göndermeniz yeterli. .po ve .mo uzantılı çeviri dosyaları satır satır, eksiksiz olarak çevirilecektir.


Sunucu Hizmetleri

Sunucu, web server kurulumu, cPanel, Vesta CP, Plesk gibi ücretli veya ücretsiz panel kurulumu işlemleri, performans optimizasyon uygulamaları için işbirliği yapabiliriz.


SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Arama motoru optimizasyonu, web sitesinizin kalıcı olarak ilk sayfalara, üst sıralara çıkmasına yardımcı olur. SEO hizmeti ile web sitesi, kişisel blog veya e-ticaret sitesi için Google’da yükselme sağlayabilirsiniz. Web sitesi performansından SSL sertifikasına kadar uzanan kriterlerde site içi SEO, rakip site analizinden backlink stratejisine varana kadar site dışı SEO analiziyle sitenizi Google’da yükseltmek için ince eleyip, sık dokuyalım.


İletişim

İletişim sayfası