• Ana Sayfa
  • Genel
  • Hintli çift ‘Covid kısıtlamalarından kaçmak için’ havada düğün yaptı

Hintli çift ‘Covid kısıtlamalarından kaçmak için’ havada düğün yaptı

Hintli çift ‘Covid kısıtlamalarından kaçmak için’ havada düğün yaptı
Okunuyor Hintli çift ‘Covid kısıtlamalarından kaçmak için’ havada düğün yaptı

r8JXNhYDCUSHeMI8J3QkOw

Hindistan’da bir çiftin corona virüs kısıtlamalarından kaçmak için bir uçak kiraladığı ve 160’tan fazla konukla havada düğün düzenlediği bildirildi.

Toplumsal medyada yayınlanan görüntü imajlarıyla ortaya çıkan haberde, çiftin düğün düzenlemek için bir şirketten uçak kiraladığı belirtilirken Hindistan havacılık otoritesinin soruşturma başlattığı açıklandı.

Tamil Nadu eyaletinde gerçekleşen olayın son vakitlerde düğünlere getirilen 50 kişilik hudut sebebiyle olduğu belirtildi.

GnIihZuAqU I2qbIK5q4mg

İŞÇİLER VAZİFEDEN ALINDI

Hindistan Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nden (SHGM) bir yetkili, Times of India gazetesine yaptığı açıklamada, uçuştaki şirket çalışanlarının misyondan alındığını söyledi.

Şirket sözcüsü yaptığı açıklamada, yeni rezervasyonlar aldıklarını hatta Boeing 737’nin düğünden sonra bir seyahat acentesi tarafından Madurai’den Bangalore’a rezerve edildiğini söyledi.

Ayrıyeten şirket sözcüsü, bireyleri Covid kurallarına uyulması için açıkça bilgilendirildiğini ve uçakta rastgele bir faaliyetin gerçekleştirilmesine müsaade verilmediğini söyledi.

COVİD-19 HİNDİSTAN’I DERİNDEN ETKİLEDİ

Resmi sayılara nazaran, Hindistan’da 300 binden fazla kişi corona virüs nedeniyle hayatını kaybederken uzmanlar can kaybının daha yüksek olabileceğini belirtiyor.

Son haftalarda ülkedeki hastaneler ve krematoryumlar güç anlar yaşarken ülkedeki hastaların oksijen kıtlığı çektiğinin altı çiziliyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın