GTA V’in yeni konsol sürümü için tarih belirli oldu

GTA V’in yeni konsol sürümü için tarih belirli oldu
Okunuyor GTA V’in yeni konsol sürümü için tarih belirli oldu

GTA V‘in yeni jenerasyon konsol sürümü, geçtiğimiz yıl Sony’nin State of Play etkinliğinde ortaya çıktı. Canlı yayını izleyenler Rockstar Games logosunu görünce heyecandan bağırmışlardı. Daha sonra GTA V logosunu gördüklerinde durumun farkına vardılar. GTA V, yedinci ve sekizinci jenerasyon konsollarda bulunuyor ve yeni versiyonu ile dokuzuncu kuşak konsollar için de çıkış yapacak.

GTA V yeni kuşak konsol versiyonu Kasım ayında çıkış yapacak

GTA V’in yeni kuşak konsol versiyonu 11 Kasım‘da PS5 ve Xbox Series X | S için çıkış yapacak. Ayrıyeten Rockstar Games, GTA III‘ün yaklaşan 20. yıl dönümü için sürprizler olacağını belirtti. GTA V ve GTA Online tıpkı güncelleme ile yeni jenerasyon konsollar için çıkacak. Yeni güncelleme ile birlikte ışın izleme, yüksek çözünürlük ve yüksek çözünürlüklü kaplamaların geleceği iddia ediliyor.

gta v

Ayrıyeten güncelleme ile birlikte evvelki versiyonlarda olmayan birtakım özelliklerin de geleceği belirtiliyor. GTA Online, hem PS5 hem de Xbox Series X | S konsollarına başka bir oyun olarak gelecek ve geldikten sonra PS5 sahiplerine 3 ay boyunca fiyatsız olacak.

GTA Online’ın Xbox sürümü için şimdi net bir bilgi bulunmuyor. Bu da Rockstar Games’in GTA Online‘ı ana oyundan ayırarak devam ettireceğini gösteriyor. Bu yüzden çıkacak olan GTA VI’nın bir online modunun olmayacağı varsayım ediliyor. Ayrıyeten PS Plus aboneleri güncellenmiş GTA Online gelene kadar, her ay oyun içi 1 milyon dolar talep edebilecekler.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın