GTA 6’dan oyunculara kripto para sürprizi!

GTA 6’dan oyunculara kripto para sürprizi!
Okunuyor GTA 6’dan oyunculara kripto para sürprizi!

Grand Theft Auto (GTA) serisinin en yeni versiyonuyla alakalı çok fazla sızıntı bulunuyor. Kimi kaynaklar, tanıtım tarihi adeta yılan öyküsüne dönen GTA 6‘nın bu yıl geleceğini sav ederken; kimisi Rockstar Games’in testlere şimdiden başladığını ileri sürüyor. Fakat analistlere nazaran, sekiz sene evvel çıkan GTA 5‘in yüksek satış sayıları yeni oyunun önünü tıkıyor.

Herkesin ilgi odağında olan kripto paraların GTA 6’da da yer alacağı ortaya çıktı. Rockstar Games kripto paraları oyunculara satmayacak yani onları müşteri üzere kullanmayacak. Bunun yerine parayı GTA serisinin vazgeçilmez bir özelliği sayesinde oyunculara ulaştıracak.

GTA 6 vazifelerini tamamlayanlara kripto para armağan

Piyasaya çıkacak oyunlar hakkında gündeme getirdiği sızıntılarıyla tanınan Tom Henderson, Rockstar Games’in GTA 6 ile birlikte borsa özelliğini hayata geçireceğini sav etti. GTA serisiyle özdeşleşmiş oyun içi kuvvetli vazifeleri tamamlayanlara da ödül olarak kripto para verileceğini ileri sürdü. Serinin evvelki oyunlarında misyon tamamlayanlara nakit para ikram ediliyordu.

Tom Henderson paylaştığı birinci tweette Rockstar Games’in GTA 6 oyuncularına vereceği kripto paranın Bitcoin olacağını söyledi. Lakin ilerleyen saatlerde içeriden aldığını tez ettiği bir duyumu aktaran Henderson, bunun Bitcoin olmayacağı ve farklı bir isim kullanılacağı bilgisini paylaştı. Bu tarafıyla GTA 6 seleflerine ve rakiplerine kıyasla kendisini ayırt edici bir noktada tutmayı başaracak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın