Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro farklı kamerasıyla sızdırıldı!

Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro farklı kamerasıyla sızdırıldı!
Okunuyor Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro farklı kamerasıyla sızdırıldı!

Google’ın yeni akıllı telefonları ile ilgili sızıntılar günden günde artmaya devam ediyor. Şirketin ‘Pixel’ serisine ekleyeceği yeni Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro, artık de dizaynını gösteren fotoğraflarla sızdırıldı.

Ortaya çıkan fotoğraflara nazaran Google Pixel 6 serisi, ön tarafında tek delik dizaynına sahip bir ekran ile gelecek. Aygıtların ardında ise görmeye çok aşina olmadığımız enteresan bir kamera konseyimi olacak.

Google Pixel 6 serisinin tasarımı netleşiyor

Google’ın yeni Pixel telefonları, aşağıdaki fotoğrafta de göreceğiniz üzere başka modellerde olmayan bir kamera dizilimine sahip olacak. Bir uçtan öbür uca hakikat uzayan kamera modülü, ana lens ve yardımcı sensörlere de mesken sahipliği yapacak.

Google Pixel 6 ve Pixel 6 pro kopru gibi uzayan bir kamera kurulumuna sahip olacak.

Google Pixel 6 ve Pixel 6 pro, köprü üzere uzayan bir kamera kurulumuna sahip olacak.

Bunlardan Pixel 6’nın ardında büyük olasılıkla çift kamera kurulumuna  yer verilecek. Lakin daha yeterli özeliklere sahip olması beklenen Pixel 6 Pro modelinde ise üçlü art kameraya yer verilmesi bekleniyor. Şu anda bu kameraların çözünürlüğü hakkında ise bir bilgi bulunmuyor. Ancak önümüzdeki günlerde çözünürlükleri de netleşecektir.

Google Pixel 6

Sağlam kaynaklardan Jon Prosser, Google’ın yaklaşan telefonlarıyla ilgili bir grup yorumlarda bulundu. Prosser’a nazaran Pixel 6; siyah kenar, art tarafında yeniden siyah renge sahip olan köprü dizayna, beyaz alt art kısım ve üst art tarafında turuncu renge sahip bir ‘G’ logosuyla gelecek.

Pixel 6 Pro ise, üstteki görselde iki renk seçeneğiyle karşımıza çıkıyor. Başka modele nazaran bu aygıt beyaz alt art tasarım yerine turuncu bir art alt kısımla gelecek. Fakat her iki halde de telefonların birbirine çok benzediği bariz halde ortada.

Tanıtım tarihine gelecek olursak bu husus da belirsizliğini müdafaaya deva ediyor. Covid-19 salgını pek çok dala kahırlar yaşatırken, bu süreçte Google’ın da lansmanı ertelediği söyleniyor. Fakat raporlara nazaran ABD’li üretici yeni akıllı telefonlarını en geç 2021’in Ekim ayında piyasaya sürecektir diye iddia ediyoruz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın