Gizemli Balina: Tabanları Gören Bu Altcoin, 2,5x Sıçramaya Hazır!

Gizemli Balina: Tabanları Gören Bu Altcoin, 2,5x Sıçramaya Hazır!
Okunuyor Gizemli Balina: Tabanları Gören Bu Altcoin, 2,5x Sıçramaya Hazır!

al827197e

Önde gelen kripto analisti ve balina Kaleo, tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 22 dolardan 4 dolara kadar düşerek %82’lik bir çöküş yaşayan altcoin projesinde yüksek beklentilere sahip.

Kaleo: Altcoin projesi LUNA’da çift haneye kadar bir rahatlama hareketi bekliyorum

Ünlü analist ve kripto stratejisti Kaleo, Twitter’daki 313.800 takipçisi için, kripto piyasasındaki şiddetli düşüşün ortasında Terra’nın (LUNA) uygunlaşması için yükseliş resmi çiziyor. Analist, altcoin projesinde çift haneye kadar bir rahatlama hareketi bekliyor, düşük düzeyinden en az 2.5x sıçramaya işaret ediyor. Kaleo bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

LUNA BTC grafiği kaba görünüyor, fakat USD olan çok daha yeterli görünüyor. Güçlü HTF takviyesiyle şimdiye kadar pak sıçrama. Bu, en azından çift haneye geri dönen bir rahatlama sağlamazsa şok olacağım.

aa 3Kaynak: Kaleo/Twitter

Kaleo: Terra öbür altcoin’ler ortasında en yeterli performans gösterenlerden biri…

Piyasa toparlanmaya başladığından beri Kaleo, Terra’nın öbür altcoin’ler ortasında en uygun performans gösterenlerden biri olduğunu ve düşük düzeyinden %50’den fazla artış kaydettiğini belirtiyor. Kaleo mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

LUNA, HTF dayanağından çabucak çıktıktan sonra düşük düzeylerden %50’nin üzerinde bir artışla hala günün en yeterli performans gösteren alternatifi.

bbb 1Kaynak: Kaleo/Twitter

Ünlü balina Kaleo, LUNA/BTC paritesinde de ışık görüyor

Kaleo, LUNA/BTC paritesinde de ışık görüyor. Analiste nazaran, LUNA/BTC fiyatı daha yüksek düzeylerde devam etmeye hazır görünüyor. Terra, Koreli Blockchain şirketi Terraform Labs tarafından oluşturuldu. Terra, global ödemeleri halletmek için fiata sabitlenmiş sabit paralar kullanan merkezi olmayan bir finansal ödeme ağıdır. 

cccKaynak: Kaleo/Twitter

Ağa güvenlik ve doğrulama sağlamak için rezerv para ünitesi Luna’yı kullanan bir proof-of-stake Blockchain üzerinde çalışır. Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere Kaleo, 2 yıl evvelce Bitcoin’in fiyatının bugün nasıl hareket edeceğini yanlışsız öngören bir analist. Başkan kripto paranın, Kaleo’nun Şubat 2019’da Bitcoin için yaptığı kestirimleri takip ettiğini belirtmek gerekiyor. Bu başarılı iddialarıyla ünlü analist, piyasada süratle prestijini inşa ediyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın