Galaxy Tab S7 FE, Google Play Console’da görüldü

Galaxy Tab S7 FE, Google Play Console’da görüldü
Okunuyor Galaxy Tab S7 FE, Google Play Console’da görüldü

Samsung’un piyasaya sürmeye hazırlandığı yeni tableti hakkında ayrıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. Birinci olarak Galaxy Tab S7 Lite ismiyle görünen bu tablet, artık ise Galaxy Tab S7 FE isimlendirmesiyle karşımıza geldi.

Güney Koreli üretici son devirlerde ”Fan Edition” çatısı altında pek çok yeni eserini duyurdu. Yakında bunlar ortasına şirketin yeni tableti de eklenecek.

Galaxy Tab S7 FE özellikleri belirli oldu

Samsung’un yeni tableti Galaxy Tab S7 FE, tasarımı ve temel özellikleriyle Google Play Console listesinde ortaya çıktı. Bu listeye nazaran şirketin yeni tableti 2560 x 1600 piksel çözünürlüğe sahip LCD ekran ile gelecek. Yenileme suratı hakkında ise belirsizlikler hala sürüyor.

Galaxy Tab S7 FE Google Play Consoleda listelendi

Tab S7 FE Google Play Console’da listelendi

Öte yandan Samsung bu tablette, Snapdragon 750G yonga setine yer verecek. Ayrıyeten bunu 4 GB RAM ile destekleyecek. Fakat birtakım kaynaklar 6 GB‘lık modelin olacağını da argüman ediyor. Natürel bunun doğruluk hissesi olup olmadığı da vakitle göreceğiz.

91427a74aa9c1f4 5b8f2d0230295cd 414a38453a3fa40

Galaxy Tab S7 FE‘nin başka özellikleri ortasında ise stereo hoparlör ile geleceği, 8+5 Megapiksel çift art kameraya sahip olacağı üzere bir ekip bilgiler yer alıyor. Tıpkı vakitte üstteki sızdırılan fotoğraflarda de bu tabletin tasarımı tüm açıklığıyla gözler önüne seriliyor.

Fiyat noktasında ise Tab S7 FE’nin, mevcut Tab S7’den daha ucuz olacağı söyleniyor. Bu da yeni Samsung tabletinin 700 Euro altında bir etiket ile geleceğini gösteriyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın