Fiyatsız Division oyununun oynanış görüntüsü sızdırıldı

Fiyatsız Division oyununun oynanış görüntüsü sızdırıldı
Okunuyor Fiyatsız Division oyununun oynanış görüntüsü sızdırıldı

Ubisoft‘un fiyatsız bir The Division oyunu üzerinde çalıştığı biliniyordu. Şirketin geliştirdiği fiyatsız The Division oyunu, evvelki oyunların mekaniklerini barındırıyor ve oyunculara birebir kainatta farklı kıssalar sunuyor. Oyunun test evresinde olduğu kestirim ediliyordu ve iddialar hakikat çıktı. The Division Heartland olarak isimlendirilen oyunun test etabındaki oynanış manzaraları sızdı.

The Division Heartland oynanış imajları sızdırıldı

The Division Heartland‘in 20 dakikalık bir oynanış manzarası sızdırıldı. Kapalı beta oyuncularından birisi Ubisoft’un ihtarlarına karşın oyunun 20 dakikalık oynanış imgesini sızdırdı. Oyun test basamağında olduğu için kimi yanlışlar mevcut, ayrıyeten test eden oyuncunun internet irtibatında sorun olduğu belirli oluyor. Oyuncunun kimi etkileşimleri çok geç reaksiyon veriyor. Sızdırılan görüntüyü aşağıdan izleyebilirsiniz. Spoiler yemek istemiyorsanız görüntüyü izlemekten kaçının.

Heartland, Silver Creek isminde küçük bir Amerikan kasabasında geçiyor. Oyun içerisinde Expedition isminde bir Co-op PvE modu ve Storm isminde 45 oyunculu bir PvEvP modu yer alıyor. Baş oyun dizayncısı Taylor Epperly, kapalı beta iştirakçilerine NDA kapsamında olduklarını hatırlatmaya devam ediyor. Epperly, “Bu teknoloji testinde gördükleriniz dahil olmak üzere rastgele bir bilgiyi paylaşmaktan kaçının.

Takımımız, test boyunca internetteki sızıntıları izleyecek. Lütfen Division topluluğu için sürprizi mahveden kişi olmayın” dedi. Ubisoft, yaşanan sızıntının denetim altına alınması için çabalıyor. İnternette yayınlanan görüntüler süratli bir biçimde kaldırılacaktır.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın