Evden Yapılacak İşler 2020

 Evden Yapılacak İşler 2020
Okunuyor Evden Yapılacak İşler 2020

Malum Coronavirus nedeniyle tüm dünyada uzaktan çalışma mecburiyeti doğuyor. Eğer çalıştığımız iş evden yapılacak gibi değilse ve evden çalışarak para kazanmak istiyorsak yeni kanallar yaratmak mecburiyetindeyiz. Şu an garsonluk yapıyorum ama daha önce 3 yıl kadar e-ticaretle ilgilendiğim için evden çalışmanın keyfini ve şahsım adına gerekliliğini biliyorum.

Aklına e-ticareti neden bıraktın sorusu gelenler varsa, 2015’de PayPal kapanana dek işimi sürdürebiliyordum. Ana satış kanalıma entegre çalışacak global bir alternatif bulamadığım için bu işe devam edemedim. Bu arada, 2019 yılı itibariyle farklı bir çözüm yolu bularak aynı işe sıfırdan başladım ancak hem garsonluk hem e-ticareti bir süre daha devam ettirmek zorundayım. Birkaç ay sonra yalnızca içerik yayıncılığı ve e-ticaret ile ilgilenmeyi hedefliyorum.

Evden ve İnternetten Para Kazanma Yolları

Daha önce internetten para kazanma hakkında birçok içerik okumuş olabilirsiniz, bunların çoğu birbirinin kopyası gibi. İçlerinde işe yarar siteler muhakkak vardır ama yalnızca kendi kullandığım ve güvenilir bulduğum siteleri burada derleyeceğim. Link kısaltma, domain alım satımı, çeviri yaparak, makale yazarak para kazanma, gibi elbette birçok yol var. Yeteneğiniz hangi yöndeyse ona göre hareket ederek belki daha fazla kazanabilirsiniz.

Satış Ortaklığı (Affiliate Marketing) ile Para Kazanma

İlk anlatacağım yöntem satış ortaklığına dayalı bir model. Kolay yoldan para kazanmak isteyenler için pek uygun olmayabileceğini şimdiden aktarmak isterim. Eğer hali hazırda trafikli bir web siteniz varsa, sosyal medyada organik ve gerçek takipçiniz çoksa kapsam dışı kalabilirsiniz. Çünkü kitleye erişmek burada 1. kural.

Admitad

Admitad, firmaların satışları artırmasına ve yayıncılar için para kazanmasına yardımcı olan küresel bir bağlı kuruluş pazarlama ağıdır. Şirket 2009 yılında Heilbronn, Almanya’da kurulmuş olup, şu anda dünyanın yedi ülkesinde ofisleri ve 400’den fazla çalışanı bulunmaktadır.

Admitad ile satış ortaklığı, affiliate marketing ile internetten, evden para kazanma.

Binlerce firmayla, yerli ve yabancı satış ortaklığı yapma şansımız bu siteyle mümkün. Birçok kategoride firma indirimli oyundan tatil rezervasyonuna, uçak biletinden Aliexpress ürünlerine dek geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Denemek için https://indirim.pro/ adresiyle bir fırsat sitesi kurdum. Sitede Oyun kategorisinde 2, indirim kartları kategorisinde ise 5 adet Xbox Live Gold kartı ekledim. Yaklaşık 5 aylık süreçte yalnızca 7 ürün ekledim ve bıraktım. Kazandığım tutar €2,75. Anlık EUR/TL kuruna göre yaklaşık 20 TL.

Admitad kazanç görseli

Birkaç saatlik emek için fena sayılmaz. Daha çok zaman ayırmak daha çok kazanç sağlayabilir.

Google EURTRY 12 Mart 2020, Admitad

Admitad ile Alibaba’dan iHerb.com’a kadar birçok firmala satış ortaklığı gerçekleştirebilirsiniz.

Katılmak için referans linkimi kullanırsanız memnun olurum. https://genelsite.com/git/admitad

Admitad 16.03.2020

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın