Ethereum ve MATIC Balinaları Ne Yapıyor? Bu Altcoin’lerde Sırada Ne Var?

Ethereum ve MATIC Balinaları Ne Yapıyor? Bu Altcoin’lerde Sırada Ne Var?
Okunuyor Ethereum ve MATIC Balinaları Ne Yapıyor? Bu Altcoin’lerde Sırada Ne Var?

5 alts btc 1

Ünlü kripto analitik firması Santiment, Ethereum (ETH) ve Poligon (MATIC) için sırada nelerin olabileceğini tartışıyor. Santiment, bu altcoin projelerine yönelik varsayımlarını paylaşıyor.

Santiment: Ethereum (ETH)’da “boğalar için uygun işaretler” var!

Ünlü kripto analitik firması Santiment, Ethereum’un adres aktifliğinin arttığını ve Mayıs ayının sonundaki “panik satıştan” bu yana faal mevduat ölçüsünün azaldığını ortaya koyuyor. Firma ayrıyeten, “boğalar için güzel bir işaret” olan topluluk hissiyatının şu anda düşüş eğiliminde olduğunu belirtiyor.

Ayrıyeten Santiment, Ethereum Blockchain’indeki GAS fiyatlarının düştüğüne ve bu yılın Ocak ayının ortasından bu yana şahit olunmayan düzeylere geri döndüğüne dikkat çekiyor. Santiment, düşük GAS fiyatlarının en âlâ akıllı kontrat platformu için yükseliş eğiliminde olduğunu belirtiyor. Santiment mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ethereum fiyatı 2.600 dolar-2.800 dolar ortasında değişiyor ve iki numaralı kripto para için olumlu işaretlerden biri, fiyatlarının Ocak ortasındaki düşük düzeylere geri dönmesidir. İşlem başına yalnızca 5,48 dolar ortalama GAS fiyatıyla bu, yatırımcıların varlıkları daha rahat hareket ettirmelerine imkan tanıyor.

1520226227602

Santiment: En düzgün 10 Ethereum balina adresi, yeni bir dönüm noktasına hakikat gidiyor

Santiment, birinci on Ethereum cüzdanı tarafından toplu olarak tutulan ETH sayısının tüm vakitlerin en yüksek düzeyine yaklaştığını ve bunun tarihî olarak kripto para için bilhassa yükseliş sinyali olduğunu ekliyor. Santiment hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

En yeterli 10 Ethereum balina adresi, tutulan arz açısından yeni bir dönüm noktasına hakikat gidiyor. Şu anda 19,08 milyon ETH’ye sahip olan bu en düzgün adresler, fiyat 4.300 doların üzerine fırlamadan üç hafta evvel tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 19,25 milyon ETH’yi elinde tutuyordu.

Santiment: Polygon’de yükselişten evvel bir düzeltme olabilir

Ethereum ölçeklendirme tahlili Polygon’a gelince Santiment, ralliyle satış yapan MATIC balinalarının düzeltme sırasında yine biriktiğini söylüyor. Santiment bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

100.000 ila bir milyon tokene sahip MATIC balinaları birikiyor. Görünüşe nazaran bir müddettir ralliye atılıyor. Ve artık bu daldırmayı satın almaya başlıyorlar.

fca6d42d3ccbcaed07b0c31aca939e55f07f694c266b68f156fbdab80d9c6dba 1622752573139 Screenshot 2021 06 03 at 23.36.05Kaynak: Santiment

Santiment, MATIC’te kesin olarak yükselişe geçse de Piyasa Kıymetinin Gerçekleşen Bedele (MVRV) Oranı metriğinin, öbür bir büyük ralli başlamadan evvel daha fazla düzeltmenin gerekebileceğine dair birtakım işaretler gösterdiğine dikkat çekiyor.

Santiment, MATIC konusunda hala optimist ve üç kritik istatistik sunuyor!

MVRV, bir kripto paranın piyasa pahasını gerçekleşen kıymetine böler. Bu, mevcut fiyata nazaran şu anda sirkülasyonda olan tüm kripto paraların ortalama kârını/zararını göstermektedir. Santiment’e nazaran, MVRV’ye dayalı olarak, MATIC şu anda biraz fazla kıymetli. Santiment hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Genel olarak, MATIC’in MVRV’si bir sorun ve bir müddet sonra daha fazla sorun olarak kalacak. Ne olursa olsun, biz bedelsiz bölgeye girene kadar daha fazla düzeltmeye muhtaçlık var.

altcoin3

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, firma MATIC konusunda hala optimist ve yatırımcıların Blockchain ölçeklenebilirlik platformunu değerlendirirken göz önünde bulundurması gereken üç istatistik sunuyor. Santiment bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Genel olarak, şu anda düşüşten daha fazla yükseliş işareti var. İzlenecek şeyler: Etkin Adresler, Balina Süreçleri, Balinaların Davranışlarının Dağılımı…

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın