Ethereum Balinaları ve Binance: 10 Dakikada Milyarlar Harekete Geçti!

Ethereum Balinaları ve Binance: 10 Dakikada Milyarlar Harekete Geçti!
Okunuyor Ethereum Balinaları ve Binance: 10 Dakikada Milyarlar Harekete Geçti!

whales

Son analitik bilgiler, dudak uçuklatan ölçüde Ethereum (ETH)’un en büyük kripto borsasından yalnızca on dakikada çekildiğini gösteriyor.

Kurumlar Ethereum dip’lerini mi satın alıyor? Devasa süreçler gerçekleşti

CryptoQuant firması tarafından sağlanan datalar, bugün erken saatlerde 527.459 ETH’nin yalnızca on dakika içinde Binance’den çekilmiş olduğunu gösteriyor. Geri çekilen yarım milyon ETH‘nin fiat bedeli, Glassnode tarafından sağlanan bir grafikte gösterildiği üzere, 1,52 milyar dolara eşittir. CoinMarketCap’ten alınan datalara nazaran, yazım sırasında en büyük ikinci kripto para ünitesi olan Ethereum 2.841 dolardan süreç görüyor. Bu, kripto paranın 12 Mayıs’ta ulaşılan tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 4.376 doların hala yüzde 34 altında yer aldığını gösteriyor.

binance money

Geri çekilen Ether ölçüsü, uzmanlara nazaran bunun ETH düşüşünü satın alan finans kurumları olabileceğini gösterirken, fiyatın son vakitlerin en yüksek düzeyinden neredeyse iki kat daha düşük olduğunu gösteriyor. Süreçlere yönelik yorum yapanlardan biri, balinaların Ethereum’un Proof-of-Stake mutabakat protokolüne geçmeye hazırlandığını varsaydı. Bu nedenle bu fonların yakında ETH 2.0 depozito mukavelesine kilitlenebileceğini ima etti.

ETH 2.0 depozito kontratında kilitlenen Ether, ATH’yi gördü!

CryptoQuant, Binance fonları soğuk cüzdanlarına taşıdığı için bu ETH değişimlerinin dahili olarak yapıldığını belirtti. CryptoQuant bahse yönelik şu açıklamayı yaptı:

Bu muhalif kıymetlerin yeni Binance soğuk cüzdanlarına yapılan dahili transferler olduğunu gördük. Veriler kısa müddet içinde değiştirilecek. Karışıklık için özür dileriz.

Birkaç saat evvel Glassnode takımı ise ETH 2.0 depozito mukavelesinde kilitlenen Ether ölçüsünün tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 4.944.034 ETH’ye ulaştığını gösteren bir grafik yayınladı. Bu sayı, akıllara sakinlik veren bir 14,2 milyar dolara eşittir. 25 Mayıs’ta, TVL 4.884.994 ETH’ye ulaştığında, ağda 143.266 faal doğrulayıcı vardı ve “eth2validators” Twitter hesabına nazaran bunların günlük ölçüsü 963 arttı.

https specials

Balinalar daha fazla ETH satın alıyor üzere görünüyor!

Ethereum hala tüm vakitlerin en yüksek düzeyinin çok altında olduğundan, birçoğu kripto paranın yakın gelecekte fırlayacağını varsayım ediyor. Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, balinalar daha fazla ETH satın alıyor üzere görünüyor. Glassnode takımı tarafından paylaşılan veriler, 1.000’in üzerinde ETH tutan cüzdanların 4 yılın en düşük düzeyi olan 6.349’a ulaştığını gösteriyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın