Epic Games’in bu haftaki fiyatsız oyunu belirli oldu

Epic Games’in bu haftaki fiyatsız oyunu belirli oldu
Okunuyor Epic Games’in bu haftaki fiyatsız oyunu belirli oldu

Bir müddet evvel dijital oyun mağazacılığında Steam‘e rakip olan Epic Games, fiyatsız oyun dağıtmaya devam ediyor. Rekabette elini güçlendirmek için projeyi başlatan şirket, bu süreçte pek çok oyunu fiyatsız dağıttı. Milyonlarca dolar harcanacak ücretsiz dağıtılan oyunlara bu hafta bir yenisi daha  eklendi. 13 TL pahasındaki The Lion’s Song, Epic Mağazasında fiyatsız oldu.

Haftanın fiyatsız oyunu The Lion’s Song oldu

The Lion’s Song, her kısımda farklı bir karakterin işlendiği 20. yüzyılın başlarındaki Avusturya’da geçen anlatıma dayalı macera oyunudur. Oyundaki her bir karakter sıra dışı bir zihne sahip ve kendi çabalarını yaşıyor. Üretimde büyük çıkış konserinden evvel yeni bir müzik yazmakta zorlanan yetenekli bir bestekar, çabalarından dersler çıkaran geleceği parlak bir ressam ve erkeklerin dünyasında sesini duyurmaya çalışan parlak bir matematikçi üzere karakterleri denetim ediyoruz. Oyuncuların aldığı kararlar bu kahramanların uğruna çabaladığı muvaffakiyetleri elde edip edememelerini belirliyor.

epic gamesin bu hafta verecegi ucretsiz oyun belli oldu 1

Fiyatsız oyunları büyük bir ilgi ile takip eden oyuncular Epic Games’in son periyotlardaki fiyatsız oyunlarını kalitesinden ötürü eleştiriyor. Bilhassa GTA 5 ve Batman üzere üretimlerden sonra The Lion’s Song stili oyunlar yetersiz gözüküyor. Şirketin önümüzdeki süreçte bu tenkitlere nasıl bir karşılık vereceği ise merak konusu.

Sistem ihtiyaçları

Epeyce düşük sistem ihtiyaçları olan üretim, neredeyse her bilgisayarda meselesiz biçimde çalışıyor. Lakin tekrar göz atmak isterseniz oyunun sistem ihtiyaçları şöyle:

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10
İşlemci: 2 GHZ
Bellek: 1 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX 10 uyumlu rastgele bir kart
Depolama: 500 MB kullanılabilir alan

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın