Epic Games’in bu haftaki fiyatsız oyunu belirli oldu!

Epic Games’in bu haftaki fiyatsız oyunu belirli oldu!
Okunuyor Epic Games’in bu haftaki fiyatsız oyunu belirli oldu!

Epic Games fiyatsız oyun vermeye devam ediyor. Dağıttığı fiyatsız oyunlar ile oyunseverlerin sevgisini kazanan Epic Games Store, bu hafta bir hayatta kalma/strateji oyununu fiyatsız olarak kullanıma açtı. Bu haftaki fiyatsız Epic Games oyununun ismi ise Frostpunk oldu.

Kullanıcılar, Steam‘de 50 TL‘lik fiyat etiketi ile satılan oyunu bir hafta boyunca fiyatsız olarak kütüphanelerine ekleme imkanına sahip olacak. Oyunseverler Frostpunk’ı bu mühlet içinde Epic Games kütüphanelerine eklemeleri durumunda ise oyunun sonsuza kadar sahibi olacak.

Frostpunk, Steam’de ‘Çok olumlu’ derecelendirmesine sahip

11 bit stüdyolar tarafından geliştirilen ve yayınlanan hayatta kalma/strateji oyunu 24 Nisan 2018 tarihinde çıkış yaptı. Dünyada ayakta kalan son kentin yöneticisi olarak hedefinizin buz çağının yaklaştığı sırada kent sakinlerini ve altyapısını yönetim etmek olduğu bu oyun, birinci dakikasından itibaren oyunseverleri ilgisini çekecek. Oyunda size düşen misyon ise dünyadaki son kenti inşa edip halkının hayatta kalması için gerekli araçları teminat altına almak.

Epic Gamesin bu haftaki ucretsiz oyunu belli oldu 1

Hayatta kalmak için her şeyin mübah olduğu bu oyunda, yönettiğiniz kentin kanunlarını siz koyuyorsunuz. Çalışma rutini, sıhhat hizmeti ve erzak dağıtımı üzere günlük hayatın temel taraflarını belirlemeniz gerekiyor. Şayet dilerseniz halkınıza karşı acımasız bir yönetici, dilerseniz de merhametli, halkına inanç aşılayan bir yönetici olma imkanınız var. Burada yönetimsel olarak takınacağız yanlış bir hal, geri dönülemez problemleri ortaya çıkaracaktır. Bu nedenle halkının ilerleyeceği yolu belirlemekte asla tereddüt etmemeniz gerekiyor.

Frostpunk Sistem İhtiyaçları

ASGARÎ

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit
İşlemci: 3.2 GHz Çift çekirdekli işlemci
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 2 GB GeForce GTX 660, Radeon R7 370 yahut muadili
Depolama: 8 GB

ÖNERİLEN

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit
İşlemci: 3.2 GHz Dört çekirdekli işlemci
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: 4 GB GeForce 970, Radeon RX 580 yahut muadil
Depolama: 8 GB

Frostpunk’un Epic Games Store sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın