Elon Musk’tan Değişik Dogecoin Paylaşımı: Unutmayın Sınırlı!

Elon Musk’tan Değişik Dogecoin Paylaşımı: Unutmayın Sınırlı!
Okunuyor Elon Musk’tan Değişik Dogecoin Paylaşımı: Unutmayın Sınırlı!

dogecoin reseaux

Tesla CEO’su Elon Musk, tekrar tanınan altcoin DOGE’ye yönelik açıklamalarda bulundu. Elon Musk, husus Dogecoin olduğunda harekete geçme yeteneğinin hudutlu olduğunu tez ediyor.

Elon Musk: Dogecoin konusundaki harekete geçme yeteneğim sınırlıdır!

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, Tesla CEO’su Elon Musk’un Dogecoin ve daha geniş kripto piyasası üzerindeki tesirine yönelik kaygılar artıyor. Bu piyasa ortamında ünlü milyarder, kripto para projesi DOGE’yi hakikaten denetim etmediğini açıklığa kavuşturmak için kısa müddet evvel Twitter’da açıklamada bulundu.

Önde gelen bir topluluk hesabı, Dogecoin’i faal olarak tanıtarak ve geliştirmeye katılarak Dogecoin’e kendi şirketi üzere davrandığı için Elon Musk’a övgüde bulundu. Ünlü teşebbüsçü Elon Musk ise bu yorumların akabinde proje konusunda harekete geçme yeteneğinin “sınırlı” olduğunu söyledi. Elon Musk mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Dogecoin’in resmi bir tertibi olmadığını ve kimsenin bana rapor vermediğini lütfen unutmayın. Bu yüzden harekete geçme yeteneğim sonludur.

Elon Musk voices his true thoughts on cryptocurrencie 1280x720 1

Elon Musk Dogecoin’i denetim etmediği konusunda ısrar ediyor! Buna inandınız mı?

Nisan 2019’da Elon Musk, Dogecoin’in “en sevdiği kripto para birimi” olduğunu açıkladı. Tesla işvereni şimdi kripto parayı dünyanın para ünitesi yapmak için ölçeklenebilirliğini artırmaya çalışıyor. Elon Musk son devirde Bitcoin ve DOGE’ye yönelik yorumları nedeniyle tenkit oklarının gayesi oldu.

Ünlü milyarder, Tesla’nın artık BTC ödemelerini kabul etmeyeceğini ve kripto paralarını satabileceğini açıkladıktan sonra piyasada büyük bir çöküşe neden oldu. Ayrıyeten Elon Musk, sık sık yaptığı paylaşımlar ile DOGE fiyatını her iki istikamette de oynatıyor. Bu nedenle yatırımcılar, Elon Musk’un kripto paralara yönelik açıklamalarına fazlası ile dikkat ediyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın