Elon Musk’tan “Çok Konuşulacak” Dogecoin Paylaşımı Geldi!

Elon Musk’tan “Çok Konuşulacak” Dogecoin Paylaşımı Geldi!
Okunuyor Elon Musk’tan “Çok Konuşulacak” Dogecoin Paylaşımı Geldi!

doge cowboy hat2a

Tesla CEO’su Elon Musk, bugün yeni bir DOGE paylaşımında bulundu. Elon Musk yeni paylaşımda, insanların tanınan altcoin Dogecoin (DOGE)’e girmesini izlerken eğleniyor üzere görünüyor.

Elon Musk, tweetlerine nazaran Dogecoin (DOGE)’e giren insanlara gülüyor

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, Anonymous’tan bir tehdit almasına rağmen Tesla CEO’su Elon Musk, kripto para Twitter hesaplarıyla etkileşime girmeye devam ediyor. Bugün Elon Musk’tan yeni bir DOGE paylaşımı geldi. Bu sefer Elon Musk, Chris Pratt ve Jennifer Lawrence ile rastgele bir temel araştırma yapmadan göğüs kripto para ünitesine yatırım yapan Dogecoin sahipleriyle dalga geçen bir göğse iki “Neşeli Yüz” emojisi ile reaksiyon verdi.     

errt

Elon Musk, daima yaptığı paylaşımlar ile göğüs kripto parasının pahasını artırdığı ve düşürdüğü için geniş çapta eleştirildi. Ancak milyarder, Dogecoin hayranlarından oluşan yeni ordusundan gördüğü ilgiden keyif alıyor. Şu anda Elon Musk, ordusuna WeLoveYouElon hashtag’ini Twitter’da trend haline getirdiği için teşekkür ediyor. Elon Musk, Bitcoin’deki U dönüşünün ardından toplumsal medyadaki prestijinin son zamanlarda tüm vakitlerin en düşük seviyesine ulaştığı gördü. Birçok uzman isim Elon Musk’u kripto para piyasalarını manipüle etmekle suçluyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın