Elon Musk Durmuyor: İşte Yeni Bitcoin Paylaşımı!

Elon Musk Durmuyor: İşte Yeni Bitcoin Paylaşımı!
Okunuyor Elon Musk Durmuyor: İşte Yeni Bitcoin Paylaşımı!

elon musk bitcoin

Tesla CEO’su Elon Musk bugün bir twitter kullanıcısının yorumlarına yanıt verdi. Musk’ın cevabı olumlu üzere duruyor. Twitter kullanıcısı CryptoWhale Elon Musk’ın Bitcoin manipüle etmediği görüşünde. Takipçi böylesi hallerin iki yüzlülük olduğunu belirtiyor.

Bitocin ve Elon Musk

Tesla ve SpaceX’i yöneten enteresan bir kişilik olan milyarder Elon Musk, topluluk tarafından kendisine karşı yapılan Bitcoin fiyat manipülasyonu suçlamalarıyla ilgili olarak tenkitlere karşılık verdi. Son tweet’inde ayrılan bir çifti Bitcoin ve kırık bir kalp emojisiyle paylaşan Musk, twitter’daki kripto para topluluğunun gazabına uğradı. Fakat bir Bitcoin balinasının Elon Musk’a sahip çıktığı görülüyor. Kullanıcı, bir yandan Bitcoin tutkunlarının BTC fiyatının hiçbir formda manipüle edilemeyeceğine yemin ettiğini, öteki yandan da tweet’leriyle Musk’ı fiyatı üst aşağı hareket ettirmekle suçladığını belirtti. CryptoWhale bu suçlamaları “ikiyüzlülüğün zirvesi” olarak isimlendiriyor. Başka taraftan Musk da bu görüşe buna katılıyor üzere görünüyor.

Yeniden de, Cuma günkü Musk’ın Bitcoin hakkındaki tweet’i fiyatı yüzde üçün üzerinde aşağı çekti. Kriptokoin.com olarak belirttiğimiz üzere Musk’ın Tesla’nın “güçlü ellere” sahip olduğunu ve BTC satmadığını belirttiği evvelki tweeti, en büyük kripto dalgalanmasını ortaya koydu. Bugün erken saatlerde Tesla CEO’su, Bitcoin temalı kıyafetlerle en sevdiği bir karakteri Twitter profil fotoğrafına tekrar koydu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın