Efsanevi Yatırımcıdan Dogecoin, Bitcoin ve Ethereum Varsayımları Geldi!

Efsanevi Yatırımcıdan Dogecoin, Bitcoin ve Ethereum Varsayımları Geldi!
Okunuyor Efsanevi Yatırımcıdan Dogecoin, Bitcoin ve Ethereum Varsayımları Geldi!

hes a dogecoin millionaire and hes not selling

Efsanevi yatırımcı Stanley Druckenmiller, The Hustle’ın gerçekleştirdiği son röportajda Dogecoin (DOGE)’in “tarihteki en çılgın para politikası” olduğunu söyledi. Milyarder yatırımcı ayrıyeten Bitcoin, Ethereum ve şu anda borsa için en büyük risk hakkındaki niyetlerini de paylaştı.

Stanley Druckenmiller’dan Dogecoin yorumu

Milyarder yatırımcı Stanley Druckenmiller pek çok şeye inansa da, Dogecoin bunlardan biri değil üzere görünüyor. Yatırımcı, röportajda, 2013 yılında latife olarak başlayan kripto para ünitesini çevreleyen gelişmeleri takip etmediğini söyledi. Hatta, “Doge yokmuş üzere davranmaya çalışıyorum. O kadar az düşünüyorum ki, yükseldiğinde beni bile rahatsız etmiyor,” dedi.

106881294 1620749189576 gettyimages 1232802276 Dogecoin

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Dogecoin, bu yıl şimdiye kadar yüzde 7.200’lük bir artış yaşadı. Büyük karlar Elon Musk ve Mark Cuban üzere tanınmış isimlerin daima olarak DOGE takviyesini lisana getirmesinden kaynaklanıyordu.

Druckenmiller Bitcoin ve Ethereum hakkında da kanılarını paylaştı

Dogecoin hakkında Druckenmiller, “Dogecoin, tıpkı NFT’ler üzere. Tarihteki en çılgın para siyasetinin bir tezahürü. Sanırım arzda bir hudut olmadığı için, şu anda Dogecoin’in yararını nitekim görmüyorum. Yalnızca ‘Büyük Aptal Teorisinde’ para olarak sayılabilir,” sözlerini kullandı.

Dogecoin

Bitcoin için ise “Kârımı aldım, lakin hâlâ bir kısmı duruyor. Fakat sevemedim. 68 yaşında bir dinozorum lakin BTC hareket etmeye başladığında ve kurumlar bu alanı büyütmeye başladığında yaşlı filin anahtar deliğinden geçmeye çalıştığını görebildim – lakin sığamazlar,” dedi.

Ethereum konusunda ise ünlü yatırımcı “Pozisyonunu koruyup koruyamayacağı konusunda şüpheliyim. Bana Facebook’tan evvelki MySpace’i hatırlatıyor. Ya da, daha âlâ bir benzetme – Google’dan evvelki Yahoo. Google, Yahoo’dan çok daha süratli değildi, lakin olması da gerekmiyordu. Biraz süratli olması yetti ve gerisi malum,” sözlerini kullandı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın