Efsanevi Analistten BTC, Ethereum, ADA, DOT, LINK, ZIL, Elrond ve DIA Kestirimleri

Efsanevi Analistten BTC, Ethereum, ADA, DOT, LINK, ZIL, Elrond ve DIA Kestirimleri
Okunuyor Efsanevi Analistten BTC, Ethereum, ADA, DOT, LINK, ZIL, Elrond ve DIA Kestirimleri

cardano altcoins

Önde gelen kripto para ünitesi analisti ve trader’ı Michael van de Poppe, birkaç büyük kripto para ünitesinin fiyatlarının bu döngüde kat kat artmaya hazır olduğunu söylüyor. Michael van de Poppe, altcoin varsayımlarını de paylaşıyor ve birtakım altcoin’lere ısrarla dikkatleri çekiyor. İşte Michael van de Poppe’den BTC, Ethereum, Polkadot, Chainlink, Cardano, Zilliqa, Elrond ve DIA tahminleri…

Michael van de Poppe’den BTC, Ethereum, Polkadot, Chainlink, Cardano, Zilliqa, Elrond ve DIA iddiaları

Başarılı analist Michael van de Poppe, yeni kripto para kestirimlerini paylaşıyor. Analist, önder kripto para Bitcoin‘in (BTC) en az 350.000 dolara ve 450.000 dolara kadar yükseleceğini öngörüyor. Analist, Ethereum (ETH)’un ise 10.000 doları aşacağını ve dorukta 17.000 dolara ulaşabileceğini söylüyor. Analist, Ethereum fiyatı için güçlü bir ralli öngörüyor.

Altcoin 9

Analist ayrıyeten Polkadot’un 250 ila 350 dolar, Chainlink’in 250 ila 350 dolar, Cardano’nun 10 ila 20 dolar, Zilliqa’nın 5 ila 7 dolar, Elrond’un 500 ila 750 dolar ve DIA’nın 50 ila 75 dolar ortasındaki tepelerde olacağına inanıyor. Ayrıyeten Michael van de Poppe, açıklamalarının devamında varsayımlarından kimilerinin muhafazakar olabileceğini söylüyor. Yani analist, yatırımcıları bu altcoin projeleri için daha fazlasını beklemeye teşvik ediyor.

Michael van de Poppe, artık bir kurtarma rallinin çok yakın olduğunu belirtiyor

Usta analist Michael van de Poppe, açıklamalarının devamında neredeyse tüm altcoin’lerin yüzde 30 yahut daha fazla düştüğüne dikkat çekiyor. Ayrıyeten analist, artık bir kurtarma rallinin çok yakın olduğunu da ekliyor. Michael van de Poppe bahse yönelik şu yorumlarda bulunuyor:

Birtakım altcoin’ler geçen haftaki kaybının tamamını siliyor. Muhtemelen gerçek bir geri izleme yahut yine test olmadan aşağıdaki durumu daha fazla göreceğiz. En tabanda satılanları artta bırakarak yok oluyorlar. Zor bir pazar… %70’lik bir çöküşten sonra altcoin’lerinizi satmak, %500’lük bir ralliden sonra altcoin’lerinizi satın almakla birebirdir. Aynı zihniyet. Tersine çevirirseniz piyasaların galibi olursunuz.

shutterstock 1042111714 1600

İşte usta analist Michael van de Poppe’nin başarılı varsayımları

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, efsanevi analist Michael van de Poppe,  2020 yılının birinci çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak kestirim etti. Ayrıyeten usta analist, Bitcoin’in geçtiğimiz devirlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para varsayımlarında de yüksek muvaffakiyet oranı yakaladı.

Trader, Şubat ayında değerli bir kripto düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü yanlışsız öngördü. Michael van de Poppe, Bitcoin’in Mart ayındaki 50.000 dolara kadar olan düşüşünü de gerçek öngördü. Bunlar dışında usta analistin başarılı diğer kripto para kestirimleri de var.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın