Efsanevi Analist: Ethereum, Cardano ve Algorand Bu Düzeyleri Görecek!

Efsanevi Analist: Ethereum, Cardano ve Algorand Bu Düzeyleri Görecek!
Okunuyor Efsanevi Analist: Ethereum, Cardano ve Algorand Bu Düzeyleri Görecek!

revix main

Önde gelen kripto para analisti Michael van de Poppe, Ethereum (ETH), Cardano (ADA) ve Algorand (ALGO) varsayımlarını paylaşıyor. Analist, bu altcoin projeleri için boğa piyasasının yine başlayacağını öngörüyor. Ayrıyeten analist, kripto paraların yeni ATH’ler kaydetmeye hazır olduğuna inanıyor.

Michael van de Poppe: Cardano, BTC çiftinde bu düzeyleri kırabilir!

Başarılı analist Michael van de Poppe, yeni bir tweet’te 331.700 abonesine, Bitcoin çiftinde (ADA/BTC) Cardano (ADA)’nun 0.00006’lık gayesine giderken 0.00005’lik direnci kırma bahtına sahip olması için 0.00004’lük kilit takviyesi tutması gerektiğini söylüyor. Michael van de Poppe hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Cardano burada hala uygun ve kritik düzeyler dayanak için beklemeye devam ederken, yeni tepelere gerçek devam etmek için istekli görünüyor.

aaaKaynak:  Michael van de Poppe/Twitter

Michael van de Poppe: Ethereum 3.500 dolarlık amacına yükselmek için konumlandı

Kripto parada 0.00006’ya bir hareket, Cradano/BTC için yeni bir üç yılın tepesini temsil ediyor. Michael van de Poppe’ye nazaran, ADA/BTC tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 0.00008788’den %50 daha az uzaklıkta yer alıyor.

Ethereum (ETH) kelam konusu olduğunda en âlâ kripto analisti, ikinci en büyük kripto para ünitesinin 2.900 dolarlık ani direncini kırmak ve muhtemelen 3.500 dolarlık gayesine yükselmek için konumlandığını söylüyor. Michael van de Poppe hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ethereum, dirençle karşı karşıya olduğumuz bu bölgede güçlü görünüyor. Bu kırılırsa, bir sonraki adım 3.300-3.500 dolara. Tutulması gereken kritik dayanak düzeyi, 2.675 dolar düzeyidir. Bu kaybedilirse, sırada 2.300-2.400 doları görüyorum.

bbbbKaynak:  Michael van de Poppe/Twitter

Michael van de Poppe: Altcoin projesi Algorand %95’lik bir hareketi hedefliyor

Michael van de Poppe ayrıyeten Bitcoin’e (ALGO/BTC) karşı ölçeklenebilir akıllı kontrat platformu Algorand‘a bakıyor. Trader’a nazaran, ALGO/BTC temel teknik göstergelerin üzerinde kalmayı başardı ve şu anda mevcut kıymeti olan 0.00002818’den %95’lik bir hareketi hedefliyor. Michael van de Poppe hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Algorand burada momentumu sürdürüyor, zira boğa döngüsü bunun için bitmedi. 100 Günlük ve 200 Günlük MA’ların (hareketli ortalamalar) üzerinde kalmak ve bu nedenle 3.800 (0.000038) ve 5.500 Satoshi (0.000055) ile devam etmek için istekli.

cccc 1Kaynak:  Michael van de Poppe/Twitter

İşte usta analist Michael van de Poppe’nin başarılı iddiaları

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere Michael van de Poppe, 2020 yılının birinci çeyreğindeki altcoin dönemini hakikat olarak kestirim etti. Ayrıyeten ünlü analist, Bitcoin’in geçtiğimiz devirlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra Michael van de Poppe, geçtiğimiz aylardaki kripto para varsayımlarında de yüksek muvaffakiyet oranı yakaladı.

Michael van de Poppe, Şubat ayında değerli bir kripto düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü hakikat öngördü. Michael van de Poppe, Bitcoin’in Mart ayındaki 50.000 dolara kadar olan düşüşünü de gerçek öngördü. Bunlar dışında ünlü analistin başarılı diğer kripto para varsayımları de var.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın