Efsanevi Analist Bitcoin ve Piyasaları Yorumladı: Çift Dip!

Efsanevi Analist Bitcoin ve Piyasaları Yorumladı: Çift Dip!
Okunuyor Efsanevi Analist Bitcoin ve Piyasaları Yorumladı: Çift Dip!

bitcoin casino coin

Efsanevi trader ve analist John Bollinger, piyasaları yorumladı ve değerli açıklamalarda bulundu. John Bollinger’e nazaran, Bitcoin (BTC) fiyatı nihayet tabana vurabilir.

John Bollinger: Bitcoin kısa vadeli çift taban üzerinde çalışıyor

Tecrübeli analist John Bollinger, son tweet’inde Bitcoin’i tahlil etti ve kısa vadeli çift taban üzerinde çalıştığını öne sürdü. Analist mevzuya yönelik şunları söyledi:

Gelişen risk/ödül âlâ görünüyor. Bir ticaret fırsatı için bizi izlemeye devam edin.

18 Mayıs’ta John Bollinger, başkan kripto para ünitesi 30.000 dolara düşmeden evvel BTC için 43.000 doları “mantıksal bir seviye” olarak isimlendirdi.

Bitcoin 16

Başkan kripto para Ocak ayı sonunda bir W-dibini gördü! Artık ne olacak?

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, kripto para Ocak ayı sonunda bir W-dibini gördü. Analistlere nazaran, W kalıpları çoklukla ikinci en düşük düzey birincisinden daha düşük olduğunda oluşur, lakin ayılar Bitcoin’i bugün (şimdiye kadar) 31.000 dolar düzeyinin altına itmeyi başaramadı. Tüm piyasa acımasız bir satışın ortasında ve Bitcoin son 24 saatte yüzde 16’nın üzerinde düşüş yaşadı. En büyük kripto para ünitesi, 14 Nisan’ın en yüksek düzeyinden şu anda yüzde 48 düştü. Yazım sırasında ise BTC toparlanıyor ve 36.000 doların üzerinde süreç görüyor.

Bilhassa, John Bollinger’in Bitcoin öngörülerinin birçok geçen yıl epeyce başarılı oldu. Bu yüzden piyasa iştirakçileri, analistin kelamlarına çok dikkat ediyor. Nisan ayında analist, Bitcoin fiyatında yüzde 40’lık bir sıçramadan önce yorum yaptı ve önder kripto para ünitesi analistin belirttiği modeli oluşturdu.  Haziran başında John Bollinger, yatırımcıları fiyat 10.400 dolara yükseldikten sonra “temkinli yahut short” olmaya çağırdı  ve bunu da gerçek öngördü.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın