Dyson Purifier Hot+Cool Formaldehyde inceleme

Dyson Purifier Hot+Cool Formaldehyde inceleme
Okunuyor Dyson Purifier Hot+Cool Formaldehyde inceleme

Gözümüzle görebildiğimiz tozların yanı sıra, bir o kadar da göremediklerimiz için geliştirilen Dyson Purifier Hot And Cool Formaldehyde eserini inceledik.

xiaomi mi 10t uktxiaomi mi 10t ukt

Birçok kişi tarafından beğenilen Xiaomi Mi 10T Pro dikkat çekiyor. 4 ayda Mi 10T Pro ile neler yaşadık, hepsini bir ortaya topladık.

Dyson Purifier Hot And Cool Formaldehyde özellikleri

Dilerseniz kelamı fazla uzatmadan sizleri görüntümüz ile baş başa bırakalım. Âlâ seyirler.

Dyson Purifier Hot and Cool Formaldehyde satın almak için: https://bit.ly/3ywCwbs

Hava kalitesini uygunlaştırma ve iç yer hava paklığı konusunda yıllardır piyasaya sürdüğü yeni eserlerle dikkat çeken Dyson, yüzde 20 daha sessiz çalışan ve formaldehiti algılayan yeni eserlerini Türkiye’de satışa sudu.

Yaklaşık bir buçuk yıldır içinde bulunduğumuz koronavirüs pandemisi nedeniyle soluduğumuz havanın paklığı dikkat etmemiz gereken ögeler ortasında önemli bir pozisyona geçti. Satışa sunulan yeni Purifier Hot and Cool Formaldehyde sessizliği ve kapsamlı hava temizleme özelliği ile ön plana çıkıyor.

Kapalı alanlarda gözümüzle göremediğimiz ultra ince partiküller (PM10, PM2.5), Uçucu Organik Bileşikler (VOC), formaldehit ve Azor Dioksit (NO2) üzere kirleticilerin mevut olduğunu belirten Dyson, yeni hava temizleyicisinin formaldehiti algılayıp yok ettiğini belirtiyor.

(Formaldehit: Potansiyel olarak ziyanlı bir Uçucu Organik Bileşik (VOC) yahut gaz halindeki kirleticidir.)

Dyson hava temizleyici filtreleri, Borosilikat mikrofiber HEPA ve etkin karbon olmak üzere iki katmanlı filtreye sahip. HEPA filtre; alerjen, bakteri üzere 0,1 mikrondan küçük partiküllerin yüzde 99,95’ini yakalar.

Dyson Purifier Hot And Cool Formaldehyde iç yerdeki alerjenik unsurları tespit ederken formaldehiti de HEPA 13 standardında filtreleme ile yakalar ve ortamı arındırıyor. Dyson Purifier Hot And Cool hem serinletme hem ısıtma özelliğine sahip. Aygıtta bulunan Air Multiplier teknolojisi sayesinde termostat ısı denetimiyle oda amaç sıcaklıkta tutulabiliyor.

Dyson hava temizliyicilerden dakikada 2200 litre hava geçiyor. Aygıtlarda 24 farklı noktaya yerleştirilen tüksek basınçlı contalar ile dakikada aygıttan geçen 2200 litre havanın 0.4 litresinden daha azının kaçırılması sağlanıyor. Böylece 10 kat pak bir hava elde ediliyor.

Dyson Purifier Hot and Cool Formaldehyde öteki hava temizleme aygıtlarından farklı olarak; katı hal formaldehit sensörü ile formaldehit moleküllerinin 0,1 mikrondan 500 kat daha küçük olanlarını tespit etmek için bir elektrokimyasal hücre kullanıyor.

Aygıt hem iOS hem de Android ile uyumlu. Akıllı telefonunuza indirdiğiniz Dyson Link uygulaması ile aygıtınızı denetim edebilirsiniz. Aygıt ayrıyeten Google Home, Alexa ve Siri ile sesli denetim edilebiliyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın