Dünyanın En Büyük Kripto Para Sahiplerinden İkisiyle Tanışın!

Dünyanın En Büyük Kripto Para Sahiplerinden İkisiyle Tanışın!
Okunuyor Dünyanın En Büyük Kripto Para Sahiplerinden İkisiyle Tanışın!

blank

Credit Suisse’in eski yatırımcıları Kyle Davies ve Su Zhu, milyarlarca dolarlık portföyüyle dünyanın en büyük kripto para sahipleri ortasında yer alıyor. Lise sınıf arkadaşı olan ikili, Three Arrows Capital isimli firmayı birlikte yönetiyorlar. Bloomberg’de yer alan bilgilere nazaran ikili, Bitcoin ve altcoin’lerin son durumundan bahsetti.

Kripto para milyonerlerinden öbür milyonerlere “çağrı”

Kriptokoin.com olarak daha evvel de bildirdiğimiz üzere madencilik, düzenleyici incelemeler ve Elon Musk’ın tweet’leri ile ilgili çevresel tasalar ortasında, Bitcoin fiyatı son vakitlerde birtakım dalgalanmalar gördü. 34 yaşındaki Davies’e nazaran, Bitcoin fiyatındaki son dalgalanma, daha yeni yatırımcıları korkutabilecek bir volatilite. Fakat, BTC’de daha değişken periyotlar görmüş olanları korkutmayabilir. Kendisine nazaran, “sadece bir volatilite”. Davies, Bloomberg’e “Bitcoin, en yüksek düzeylerinden yüzde 30 düştü, nitekim o kadar da düşmedi,” dedi. Ayrıyeten, “Kimsenin hakikaten o kadar korktuğunu görmüyorum,” sözlerini kullandı.

ri

Davies ve Zhu çoklukla servetleri hakkında konuşmamayı tercih ediyor ve başka kripto para ünitesi milyarderlerini de birebirini yapmaya çağırıyor. Ocak ayında yapılan bir müracaata nazaran Three Arrows Capital, 22 milyar dolarlık bir fon olan Grayscale Bitcoin Trust’ta yüzde 5.6’lık bir kısma sahip. Son olarak raporda Wall Street’ten birçok trader ve bankacının kripto para ünitelerine yatırım yaparak büyük ölçülerde servet kazandığı tabirleri yer alıyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın