• Ana Sayfa
  • Spor
  • Dünya şampiyonu Floyd Mayweather ile Youtuber Logan Paul yenişemedi!

Dünya şampiyonu Floyd Mayweather ile Youtuber Logan Paul yenişemedi!

Dünya şampiyonu Floyd Mayweather ile Youtuber Logan Paul yenişemedi!
Okunuyor Dünya şampiyonu Floyd Mayweather ile Youtuber Logan Paul yenişemedi!

1623074219002

Florida eyaletinin Miami kentindeki Hard Rock Stadyumu’nda yapılan müsabaka, lokal saatle 20.00’de başladı. Müsabakada, Paul 8 raunt boyunca rakibi eski efsane boksör Mayweather’a karşı dayandı.

Maçtan sonra açıklama yapan Paul, “Kimsenin bana bir daha hiçbir şeyin imkansız olduğunu söylemesini istemiyorum. Tüm vakitlerin en düzgün boksörlerinden biriyle burada olmam, imkansızların yenilebileceğini kanıtlıyor.” dedi.

İnternette rakibine sataşan Paul, Mayweather ile ringi paylaşmaktan onur duyduğunu kelamlarına ekledi.

Mayweather ise Paul’un beklediğinden daha güçlü çıktığını söz ederek, “Oldukça güçlü bir rakipti. Beni şaşırttı. Çok yeterli bir adam.” diye konuştu.

Son olarak 2017’de İrlandalı karma dövüş sanatları sportmeni Conor McGregor’u yenerek profesyonel mesleğini noktalayan Mayweather, boks mesleğinde çıktığı 50 müsabakanın hiçbirinde kaybetmedi.

Mayweather, 2018 yılının aralık ayında çıktığı şov maçında ise Japon kick boksçu Tenshin Nasukawa’yı 140 saniyede nakavt etmişti.

25 yaşındaki Logan Paul ise bugüne kadar yalnızca bir şov maçına çıktı ve internet ünlüsü KSI’ya yenildi.

Paul’un kardeşi Jake Paul ise geçen hafta eski NBA oyuncusu Nate Robinson ile ringde kozlarını paylaşmış ve rakibini yenmişti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın