Dogecoin, SHIB, BNB, THETA: İşte Bu Hafta Görülecek Seviyeler!

Dogecoin, SHIB, BNB, THETA: İşte Bu Hafta Görülecek Seviyeler!
Okunuyor Dogecoin, SHIB, BNB, THETA: İşte Bu Hafta Görülecek Seviyeler!

Dogecoin 2 Still.0

Kripto para analisti ve trader’ı Ekta Mourya, tanınan altcoin Dogecoin (DOGE), THETA, SHIB ve BNB trader’larını bu hafta nelerin bekleyebileceğine dair varsayımlarını paylaştı. Pekala 4 altcoin projesinde bu hafta neler olabilir? İşte kestirimler ve seviyeler…

İşte tanınan analistten Dogecoin, SHIB, BNB ve THETA iddiaları

Ekta Mourya: Dogecoin fiyatlarında olumlu hava sürüyor!

19 Mayıs’ta yaşanan büyük piyasa çöküşüyle birlikte kripto trader’ları, Bitcoin biriktirmek yerine artık altcoin projelerine odaklanmaya başladı. Ekta Mourya’ya nazaran bu durum, DOGE, THETA ve BNB üzere en büyük altcoin’lerde artan yatırım akışı ve süreç hacimlerindeki artışlar ile bir arada de artık bariz hale geldi. CoinMarketCap’ten alınan datalara nazaran, Bitcoin 36.000 dolar bandında sonlu hareketler yapmaktayken, bahsedilen altcoin’ler son vakitlerde grafiklerinde getiri elde etti.

Dogecoin fiyatları, %25 oranında kıymet kazanmasının akabinde 0.39 dolar düzeyine tırmandı. Bu tırmanış analiste nazaran, büyük oranda bir düşüş sonrası toparlanma süreci olabilir. Ekta Mourya’ya nazaran, DOGE için toplumsal hacim %30 kadar bir azalış gösterse de bu göğüs kripto parası hala tüm ilgiyi üzerinde toplamayı başarıyor. Toparlanma süreciyle birlikte DOGE’a olan talep arttı ve Ekta Mourya’ya nazaran, büyük yatırımcılar DOGE’a yöneldi. Ekta Mourya, bu durumun, Dogecoin fiyatlarının satış baskısına direnmesine ve DOGE’daki olumlu havanın devamına katkıda bulunduğunu düşünüyor.

revix main

Trader, SHIB ile ilgili ayı lehine bir görüşe sahip

Üstteki grafik Dogecoin’un toplumsal hacimdeki değişimler ile fiyatı ortasındaki ilgiyi gösteriyor. Analist, düşüşün akabinde bu alakanın büyük oranda sabit kaldığını düşünüyor. DOGE muadillerinden olan SHIB’in seyreltilmiş piyasa kıymeti ise CoinMarketCap datalarına nazaran kısa mühlet evvel, %25.86 oranında arttı ve süreç hacmi ise azaldı.

Ekta Mourya, süreç hacmindeki düşüşün, trader’ların SHIB biriktirdiğine işaret ettiğini ve bunun sonucunda da fiyatların uzun vadede satış baskısına daha güzel dayanabileceğini söylüyor. İki göğüs kripto parası da toparlanma sinyalleri verse de Dogecoin’da olduğundan daha fazla sayıdaki trader, SHIB ile ilgili ayı lehine bir görüşe sahip. Düşüşün akabinde toparlanmaya başlayan SHIB fiyatları %5 artış yaşamıştı.

Analist: THETA 12 dolara yanlışsız bir ralli yaşayabilir!

THETA ise kısa müddet evvel grafiklerinde %12’lik bir artış gösterdi. Altcoin 8,9 dolar düzeyinden süreç görüyor. Borsalar ortasında süreç hacmi %30 yükselse de THETA fiyatları hala kendisine ilişkin tüm vakitlerin en yüksek fiyat bedelinden %50 daha düşük bir düzeyden süreç görüyor. THETA’nın piyasa pahası ise 9 milyar dolar civarında bulunuyor. Ekta Mourya’ya nazaran mevcut toparlanma dalgasının devam etmesi beklenen ve fiyatlar da önümüzdeki hafta 12 dolar düzeyine çıkabilir.

altcoin 2 1

Ekta Mourya: BNB fiyatları toparlanıyor, 450 dolar gaye tahtasında olabilir!

THETA’nın neredeyse 10 katı kadar bir piyasa bedeline sahip olan BNB, günlük bazda trader’lara %12’lik bir getiri sağladı. Kısa bir mühlet evvel 393 dolardan süreç gören altcoin, bu yükselişi, Binance Smart Chain’e (BSC) yapılan güncellemelere borçlu üzere görünüyor. Birebir DOGE ve SHIB’de olduğu üzere BNB için de süreç hacimleri düşüş gösterdi. Lakin analiste nazaran, piyasadaki HODLer’lar sayesinde satış baskısına direnç gösterildi. Ekta Mourya BNB ile ilgili görüşlerini şöyle lisana getirdi:

BNB fiyatları, gördüğü taban noktasından sonra toparlanmaya başladı. Piyasa pahasının yükselişe geçmesi ve trader’lar ortasındaki olumlu görüşler ile birlikte BNB’nin 450 dolara hakikat bir ralli gerçekleştirmesi daha yüksek bir mümkünlük haline geldi.

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, daha fazla altcoin iddiası için “Ünlü Trader, Radarındaki 5 Altcoin’i Paylaştı!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın