Dikkat: Coinbase, Bu 4 Altcoin’i Yakında Listeleyebilir!

Dikkat: Coinbase, Bu 4 Altcoin’i Yakında Listeleyebilir!
Okunuyor Dikkat: Coinbase, Bu 4 Altcoin’i Yakında Listeleyebilir!

En uygun kripto para borsalarından biri olan Coinbase, yeni altcoin projeleri listeleyerek büyüyen kripto ekosistemine daima ahenk sağlamalıdır. Doğal ki, her ay piyasaya sürülen yüzlerce yeni kripto para ünitesi olduğu için – kimileri başkalarından daha yasal – Coinbase evvel incelemeli ve kullanıcılarına ticaret için hangi coin’leri sunacağına karar vermelidir. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Coinbase’in en son altcoin listelemelerine bir bakış

Coinbase, Twitter üzerinden platforma yaptığı eklemeleri aktarıyor. Şubat 2022’de Coinbase borsasına eklenen yeni listelerin altcoinler Pawtocol (UPI), Loom Network (LOOM), Aventus (AVT), Render Token (RNDR), Quantstamp (QSP), Bonafida (FIDA), Orca (ORCA) oldu. Coinbase’in en son varlık eklemelerini bulmayı ümit eden kripto kullanıcıları için, listeler için güncellemeler olduğunda paylaşan Coinbase Assets Twitter hesabı takip edilebilir.

rupixen com 9xJiXHkg fo unsplash

Coinbase’te en çok aranan yeni coin’ler

Coinbase’de her kripto para ünitesi mevcut değildir. Çeşitli coin’lerin sahibi olan birçok kişi, Coinbase’in en sevdikleri coin’leri listelemelerini talep eden dilekçeler başlattı – ekseriyetle bunun bir fiyat artışına yol açabileceğini umdukları için. Binance ile karşılaştırıldığında Coinbase, temkinli bir yaklaşım benimseyerek bu kadar çeşitli yeni kripto para ünitesi listelemeleri ekleme konusunda daha az istekli üzere görünüyor. Kimilerine nazaran CoinMarketCap izleme listesine nazaran, Coinbase’te listelenecek kripto para ünitelerinden kimileri aşağıdakiler olabilir:

  • Hedera (HBAR): Hedera, bireylerin ve işletmelerin güçlü merkezi olmayan uygulamalar (DApp’ler) oluşturmasına imkan tanıyan, merkezi olmayan iktisat için en çok kullanılan, sürdürülebilir, kurumsal seviyede kamu ağıdır.
  • Theta Network (THETA): Theta (THETA), görüntü yayını için özel olarak oluşturulmuş, Blockchain ile çalışan bir ağdır. Mart 2019’da başlatılan Theta ana ağı, kullanıcıların bant genişliğini ve bilgi süreç kaynaklarını eşler ortası (P2P) temelinde paylaştığı merkezi olmayan bir ağ olarak çalışır.
  • VeChain (VET): VeChain, tıptan güce, yiyecek ve içecekten sürdürülebilirlik ve SDG maksatlarına kadar birçok global sanayi için büyük bilgi pürüzlerini çözen bir ekosistem oluşturmak için dağıtık idare ve Objelerin İnterneti (IoT) teknolojilerini kullanmayı hedefliyor.
  • Helium (HNT): Helyum (HNT), IoT aygıtları için merkezi olmayan, Blockchain ile çalışan bir ağdır.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın