Dev İddiacı Altın Fiyat Maksadını Açıkladı: Bu Düzeyleri Bekleyin!

Dev İddiacı Altın Fiyat Maksadını Açıkladı: Bu Düzeyleri Bekleyin!
Okunuyor Dev İddiacı Altın Fiyat Maksadını Açıkladı: Bu Düzeyleri Bekleyin!

1200x800 1

Guggenheim CIO’su Scott Minerd’e nazaran, kripto para dünyasının kaotik fiyat dalgalanmaları yatırımcıları tekrar altın ve gümüşe ittikçe, bedelli metaller ivme kazanmaya başlayacak. Guggenheim CIO’su Scott Minerd’e nazaran, sonuncu altın fiyat maksadı 5.000 – 10.000 dolar olacak.

Scott Minerd: Altın fiyat gayem 5.000 – 10.000 dolar!

Guggenheim CIO’su Scott Minerd, CNBC’ye verdiği röportajda, değerli varsayımlarda bulundu ve “Para kripto paraları terk ederken ve beşerler hala enflasyon tedbirleri aradıkça, altın ve gümüş çok daha düzgün yerlerde olacak” dedi. Scott Minerd, bunun altın piyasasının büyüklüğü nedeniyle biraz vakit alacağını, lakin kıymetli metalin “üstel bir aşamaya” gireceğini söyledi. Scott Minerd bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Altın’ın son fiyat maksadı, ONS başına 5.000 ila 10.000 dolar ortasındadır. Bu altın fiyat amacı nihayetinde kartlarda yer alıyor. Gümüş klasik olarak geride kalıyor. Yoksul adamın altın’ı yüzde bazında en büyük hamleyi yapacak. Altın’ın yüksek beta sürümü… GDX formunda kıymetli metaller ve altın madencileri için değerli bir tahsisat yapmak için güzel bir vakit. Bu şu anda çok mantıklı geliyor.

14699

Scott Minerd: Bitcoin ve Ethereum ortamızda olacak lakin yeni bir altcoin önder olabilir!

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere Scott Minerd, kripto paralar ile ilgili görüşüne gelince, Bitcoin ve Ethereum’un vaktin testinden kurtulacağını düşünmesine karşın, muhtemelen kripto para alanına yeni bir kripto paranın hakim olacağını söyledi. Scott Minerd mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Kazanan AOL oldu. Kazanan Yahoo oldu. Sonra Google ve öteki oyuncular geldi. Yeni kripto paraların kendini göstermesinin uzun sürdüğünü ve şu anda madencilik maliyetiyle karşı karşıya olduğumuz kimi problemlerin üstesinden gelebileceğini öğreneceğiz. Tüm karbon üretimi… Üstün bir kripto para tipi olacak ve bu da baskın kripto para olacak.

altin 18

Scott Minerd, %10’luk bir borsa düzeltmesi öngördü

Scott Minerd ayrıyeten S&P 500‘ün sonunda toparlanacağını belirterek %10’luk bir borsa düzeltmesi öngördü. Scott Minerd hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Sanırım bir düzeltme yapmamız gerekiyor. Önümüzdeki altı ay boyunca, sanırım %10 yahut daha fazla bir geri çekilme alacağız. Lakin nihayetinde, S & P’yi 5.000 ve muhtemelen daha yüksek bir düzeyde göreceğimizi düşünüyorum.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın