Company of Heroes 2 Steam’de fiyatsız oldu

Company of Heroes 2 Steam’de fiyatsız oldu
Okunuyor Company of Heroes 2 Steam’de fiyatsız oldu

Devir dönem getirdiği kampanyalar ve fiyatsız olarak sunduğu oyunlar ile kullanıcıların ilgisini çeken Steam, yeniden oyuncuları sevindirecek bir haber ile karşımızda. Meşhur strateji oyunu Company of Heroes 2 artık Steam platformunda fiyatsız. 2. Dünya temasını yansıtan oyunu 31 Mayıs tarihine kadar fiyat ödemeden oyun kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Ardennes Assault isimli ek pakette fiyatsız olarak sunulacak

Strateji oyunları ortasında ismini duyuran ve yer edinen CoH 2, 2013 yılında çıkmasına karşın günümüzde de oynanan imaller ortasında yer alıyor. Bu durumda onun ne kadar başarılı olduğunu gösteren ögelerden biri olarak bedellendiriliyor.

Farklı bir oyun motoruyla geliştirilen CoH 2 eşsiz mekaniklere sahip. Oyun içerisinde siper sistemi ve geniş bir silah koleksiyonu yer alıyor. Ayrıyeten tek oyunculu ve çok oyunculu modlar da bulunuyor.

Company of Heroes 2 Steamde ucretsiz oldu

Oyun TrueSight sistemini içerisinde barındırarak öbür üretimlerden farklı olduğunu kanıtlıyor. Bu sistem savaş esnasında çevresel tahribatı gerçekçi bir hale getiriyor. Yani bir bölgeye silahlı taarruz yaparsanız o bölgenin silahlardan ötürü yıkıldığını, parçalandığını ve büyük ölçüde etkilendiğini görebilirsiniz.

Oyunu Steam hesabınıza kolaylıkla ekleyebilirsiniz. Öncelikle buraya tıklayarak açılan sayfada bu oyunu içeren paketler sekmesinin altına gelin. Akabinde Company of Heroes 2, Company of Heroes 2 – Ardennes Assault Alın kısmında yer alan hesaba ekle butonuna tıklayın.

Hafta sonuna özel ana oyunu ve ek paketini 31 Mayıs tarihine kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz oyun hesabınızda kalıcı olarak sizin olacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın