Çok Sayıda Öngörüsü Tutan Analist: Bu 5 Altcoin Fırlayabilir! Bu Seviyeler…

Çok Sayıda Öngörüsü Tutan Analist: Bu 5 Altcoin Fırlayabilir! Bu Seviyeler…
Okunuyor Çok Sayıda Öngörüsü Tutan Analist: Bu 5 Altcoin Fırlayabilir! Bu Seviyeler…

bitcoin bull fight weekly close bullish barish Depositphotos 213332456 xl 2015 scaled 1

Dünyaca ünlü kripto analisti Michaël van de Poppe, patlayabileceğini düşündüğü beş düşük bedelli altcoin projesini paylaşıyor. Michaël van de Poppe bu altcoin projeleri için kritik düzeyleri de açıklıyor.

Michaël van de Poppe: Altcoin projesi Elrond (EGLD), ATH’ye çıkacak

Usta analist Michaël van de Poppe, 320.900 Twitter takipçisine, ölçeklenebilir Blockchain ağı Elrond‘un (EGLD) büyük bir takviye düzeyinden tüm vakitlerin en yüksek düzeyine çıkacağını söyledi. Michaël van de Poppe bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu eski haritayı ve yolu epey takip ediyor. Gayet güzel. Önemli direnç bölgesi 3000-3200 civarında bulundu. 1700-2100 civarında olacak değerli bir takviye. Muhtemelen boğa döngüsüne de devam ediyor.

1 9Kaynak: Michael van de Poppe

Piyasa bedeline nazaran 61. sıradaki kripto para olan EGLD, yazı yazılırken 104 dolardan süreç görüyor ve son 24 saatte %7 düştü, fakat CoinGecko’ya nazaran haftalık %20’den fazla düştü.

Michaël van de Poppe: Fantom (FTM) kritik dirençleri kıracak!

Michaël van de Poppe, akıllı mukavele platformu Fantom‘u (FTM) da takip ediyor. Piyasa pahasına nazaran 97. sıradaki kripto para olan FTM, gün içinde %18,3 artarken haftada %46,7 düştü. Michaël van de Poppe bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu, birden fazla altcoin üzere büyük bir dalgalanmanın akabinde ağır bir halde düştü. Çok kıymetli bir bölgeye ulaştığımız için burada beklemenizi öneriyorum. Dirençler de sıralandı, bunların kırılması gerekiyor.

2 9Kaynak: Michael van de Poppe

Michaël van de Poppe: Zilliqa’da radarımda ve sıçrama yapabilir!

CoinGecko’ya nazaran, analistin listesindeki başka altcoin projesi haftada %27.7 düşüş gösteren Blockchain platformu Zilliqa (ZIL)’dır. Analist, kripto parada dayanak olduğu sürece büyük bir ralli bekliyor. Michaël van de Poppe bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Birçok altcoin’de olduğu üzere yapı kayboldu. Devam etmek için 295-300 Satoshi’nin üzerine çıkması gerekiyor. Tutulması gereken çok kıymetli bir alan; 220-240…

3 7Kaynak: Michael van de Poppe

Michaël van de Poppe: Tanınan altcoin Hedera Hashgraph (HBar), epey güzel iş çıkardı

Michaël van de Poppe, Hedera Hashgraph (HBar) projesini de izliyor. Piyasa kıymetine nazaran 56. sıradaki kripto para olan HBAR, yazı yazılırken 0,23 dolardan süreç görüyor. Gün içinde altcoin fiyatı, %10 düşerken haftada %20’nin üzerinde düşüş gösterdi. Michaël van de Poppe mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu aslında hayli uygun iş çıkardı. 480 alanından hoş bir sıçrama ve yeni yükselişler yaptı. 560 Satoshi civarında bir alan, devam etmek için beklediğini görmeyi tercih ederim.

4 2Kaynak: Michael van de Poppe

Michael van de Poppe: Telcoin’in (TEL) tüm vakitlerin en yüksek düzeylerine çıkabilir

Analist, Telcoin‘in (TEL) tüm vakitlerin en yüksek düzeylerine çıkabileceğini belirtiyor. Taşınabilir operatörler için tasarlanmış bir kripto para projesi olan TEL, yazım anında 0,031 dolardan süreç görüyor ve son 24 saatte %12’den fazla düştü. CoinGecko’ya nazaran, kripto para haftalık %10,4 düştü. Michaël van de Poppe hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu büyük bir çöküş yaptı ancak çabucak geri döndü. Kritik alan 5000-5500 civarında bulundu. Bu tutulursa, 7700-8300 Satoshi aralığında öteki bir atak gerçekleşmelidir. Bunu kırmak -> Yeni ATH’ler.

5 2Kaynak: Michael van de Poppe

İşte başarılı analist Michael van de Poppe’nin nokta atışı kestirimleri

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, ünlü analist Michael van de Poppe,  2020 yılının birinci çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak kestirim etti. Ayrıyeten analist, Bitcoin’in geçtiğimiz periyotlardaki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para iddialarında de yüksek muvaffakiyet oranı yakaladı.

Usta trader, Şubat ayında kıymetli bir kripto düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü hakikat öngördü. Michael van de Poppe, Bitcoin’in Mart ayındaki 50.000 dolara kadar olan düşüşünü de yanlışsız öngördü. Bunlar dışında ünlü analistin başarılı diğer kripto para iddiaları de var.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın