Cardano, MATIC, Theta: Bu Altcoin’leri Almak İçin Gerçek Vakit mı?

Cardano, MATIC, Theta: Bu Altcoin’leri Almak İçin Gerçek Vakit mı?
Okunuyor Cardano, MATIC, Theta: Bu Altcoin’leri Almak İçin Gerçek Vakit mı?

cardano

Son vakitlerde kendi ağlarında yükseltme ve geliştirme dalgalarını başlatan Altcoin MATIC, THETA ve Cardano üzere alternatiflerin öngörülebilir geleceği umut verici görünüyor. Pekala bu Altcoin’lere yatırım yapmak için yanlışsız vakit mı? Gelin artık daima birlikte bu koin’lere bir bakalım.

Altcoin MATIC

Kriptokoin.com olarak daha evvelce de belirttiğimiz üzere Mayıs ayının ikinci yarısında tüm kripto piyasası bedel kaybederken bile, MATIC kendisini büyük bir düşüşten muhafazayı başardı. Öteki taraftan, birkaç gün evvel MATIC, günlük süreç sayısına nazaran Binance Chain’i geçti. Tanınan analist Lark Davis hususla ilgili olarak Polygon için kar treninin şimdi kaçmadığını belirtti. Şu anda 1.8 Dolar düzeyinden süreç gören MATIC için Davis 10 Dolar’lık bir fiyat gayesi öngörüyor.

cardano

THETA

Birinci 20 içerisinde yerini kaybeden THETA, şu anda kripto para dünyasının 21. koini olarak yer alıyor. 7,94 milyar dolarlık bir piyasa bedeline sahip olan Altcoin sırf son 24 saatte %5,69’luk bir artış kaydetti. Bu koin hakkında da yorum yapan Davis düşüşten ötürü kimsenin ümitsizliğe kapılmamasını çünkü THETA için öykünün sonunun bu olmadığını tabir etti. Haziran ayında ağda ortaya çıkan potansiyelin büyük bir katalizör olacağını tabir eden Davis, varlığın fiyatının daha da artacağını sav etti. Theta Mainnet 3.0 ve Seçkine Edge Nodes ve TFUEL staking’in lansmanına bir aydan daha kısa bir müddet kaldığını belirtelim.

Cardano [ADA]

57 milyar doları aşan piyasa kıymetiyle Cardano, son 24 saatte %4,23 arttı. Cardano’yu “devasa bir kripto canavarı” olarak nitelendiren Davis, 27 Mayıs’ta yayınlanacak olan birinci Alonzo test ağı üzere gelişmelerle Altcoin’in fiyatında değerli bir artış bekliyor. Analist, yatırımcılara ana heyecan oluşmaya başlamadan evvel bu koin’e yatırım yapmalarını tavsiye ediyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın