Cardano İçin Efsanevi Varsayım: “40 Dolar Geliyor!”

Cardano İçin Efsanevi Varsayım: “40 Dolar Geliyor!”
Okunuyor Cardano İçin Efsanevi Varsayım: “40 Dolar Geliyor!”

Cardano price prediction After 45 Weekly Surge Can ADA Target 3

Yazım sırasında Bitcoin ve altcoin fiyatlarında büyük bir düşüş var fakat Cardano (ADA) takımının yaptığı sıkı çalışma ve uygun sonuçları göz önünde bulundurarak ADA fiyatının uzun vadede 19 ve 40 doları görebileceği istikametinde bir yorum bulunuyor. Kripto para analisti Crypto Capo, Cardano (ADA) yorumlarında gelebilecek düzeylerden bahsetti. İşte tahlilinin detayları…

cardano ada kriptokoin com

Kripto analisti: Cardano (ADA) fiyatı uzun vadede 40 dolara ulaşabilir

Tanınan anonim analist ve trader Crypto Capo, ADA için uzun vadeli fiyat iddiasını sundu. Crypto Capo, Cardano için daha evvel de yükselişe yönelik yorumlarda bulunmuştu. Kriptokoin.com olarak daha evvel de bildirdiğimiz üzere Mart ayında, Cardano’nun fiyat hareketine ait teknik tahlili, Cardano’nun orta vadede 3-4 dolara ve uzun vadede 30 dolara ulaşabileceği sonucuna varmasına neden oldu.

Kripto analisti ve trader, 19 Mayıs’taki paylaşımında ise ADA için uzun vadeli fiyat amacını güncelledi. Analist, 40 dolara işaret ettiği bir grafiği yayınladı ve “Bunun olabileceğini görüyorum,” tabirlerini kullandı. 20 Mayıs’ta ise benzeri bir grafik yayınlayıp “Daha bullish olamam,” dedi ve böylelikle ADA için yükseliş öngördüğünü bir kere daha açıklamış oldu.

ADA fiyatında son durum

Kripto para piyasasındaki mevcut düşüş trendi, Cardano (ADA)’yu da etkiledi. Tam olarak bir hafta evvel 2.45 dolar ile tüm vakitlerin en yüksek düzeyine ulaşmış olsa da, yazım sırasında 1.16 dolardan süreç görüyor. Son 24 saat içerisinde yüzde 27.1 oranında bedel kaybetti. Son bir haftada ise %46.7’lik bir kayıp gördü. Yeniden de, CoinGecko bilgilerine nazaran, bir yıllık getirisi %2.017 civarında.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın