Büyük Eller, Bitcoin’den Çıkarak Bu Altcoin’e Geçiyor!

Büyük Eller, Bitcoin’den Çıkarak Bu Altcoin’e Geçiyor!
Okunuyor Büyük Eller, Bitcoin’den Çıkarak Bu Altcoin’e Geçiyor!

20171031192757 GettyImages 842727154

Kurumsal yatırımcılar ve büyük eller, artık kurumsal kripto AUM’un dörtte birinden fazlasını temsil eden başkan altcoin Ethereum’a odaklanıyor. Son bilgilere bakıldığında, kurumsal devler yatırım eserleri ile BTC’den ETH’ye yatırım yapmak için çıkmaya devam ediyor.

Kurumsal yatırımcılar ve büyük eller, artık başkan altcoin Ethereum’a odaklanıyor!

Başkan altcoin Ethereum için kurumsal talep artmaya devam ediyor. Ether eserleri artık kripto yatırım eserlerinin idaresi altındaki varlıkların (AUM) dörtte birinden fazlasını temsil ediyor. CoinShares‘in 1 Haziran “Dijital Varlık Fonu Akışları Haftalık” raporuna nazaran, yatırımcılar birçok kripto paranın pahasının %50’sinden fazlasını kaybettiği son çöküşten yararlanmaya çalışırken, kimi kripto paralar geçtiğimiz hafta 74 milyon dolarlık kıymetli kurumsal girişler gördü.

cryptocurrency falling

Kurumsal girişlerin %63’ünden fazlası, yani toplamın 46,8 milyon doları Ether eserlerine enjekte edildi. Ethereum eserleri şu anda kripto para yatırım eserleri için birleşik AUM’un %27’sini temsil ediyor. Bu sayıda şimdiye kadarki en yüksek hissesi temsil ediyor. Cardano (5,2 milyon dolar), XRP (4,5 milyon dolar) ve Polkadot’u (3,8 milyon dolar) hedefleyen fonların yanı sıra, birden fazla kripto paraya (11,1 milyon dolar) yatırım yapma fırsatı sunan eserlere de kıymetli girişler yapıldı.

Kurumsal devler, BTC’den ETH’ye yatırım yapmak için çıkmaya devam ediyor!

Son bilgilere nazaran, Bitcoin ürünlerinden çıkışlar yavaşladı ve geçen haftaki 110,9 milyon dolarlık çıkışa kıyasla yaklaşık 4 milyon dolar sermaye çıktı. Son üç hafta içinde BTC yatırım eserlerinden 246 milyon dolar çıktı. Bitcoin’in 30 günlük 47,9 milyon dolarlık girişleri şu anda Ether’in 147,7 milyon dolarının kabaca üçte birine eşit. Lakin, Bitcoin hala Ether’in 973 milyon dolarına kıyasla yaklaşık 4,4 milyar dolarlık yatırımı ile yıldan yıla kurumsal girişlere hükmediyor.

bitcoin ethereum litecoin ripple crypto shutterstock 1028670949 1100x733 1

Bununla birlikte, önder altcoin Ether’in son momentumu, Ethereum’un şu anda süreç sayısı, hacim, fiyatlar ve ticaret hacmi ile kripto para rakiplerini geride bırakmasıyla, Ethereum’un Bitcoin’i çevirmeye hazır olup olmadığı konusunda yenilenen spekülasyonlara yol açtı. CoinGecko’ya nazaran, Ether şu anda günlük 38,8 milyar dolarlık hacimle en çok süreç gören ikinci kripto para ve yalnızca Tether’ın 103 milyar dolarının gerisinde yer alıyor. Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, son 24 saat içinde yaklaşık 32,9 dolar kıymetinde BTC el değiştirdi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın