Bugatti, şık dizayna sahip üç yeni akıllı saatini piyasaya sürdü!

Bugatti, şık dizayna sahip üç yeni akıllı saatini piyasaya sürdü!
Okunuyor Bugatti, şık dizayna sahip üç yeni akıllı saatini piyasaya sürdü!

Araba dalının başkanlarından olan Bugatti, günümüz teknolojisine ayak uydurmaya devam ediyor. Daha evvel birkaç akıllı saati ile karşımıza çıkan üretici, artık ise üç yeni akıllı saatiyle tekrardan kozlarını oynuyor.

Spor araçlar denince akla birinci gelen Bugatti, yeni akıllı saatleri için VIITA ile işbirliği yaptı. Saat kategorisinde artık başkan bir marka yolunda olma adımları atan VIITA, Bugatti’nin yeni eserlerinde de epey büyük bir hisseye sahip.

Bugatti’den şık dizayna sahip üç yeni akıllı saat

Bugatti’nin yeni akıllı saatleri; Bugatti Pur Sport, Le Noire ve Divo üzere ikonik modellerin dizaynını yansıtıyor. Özellik tarafında ise saatlerin hepsi hayli güçlü fonksiyonlara sahip. Hızlanma ve GPS takibi üzere kıymetli yeteneklere sahip olan bu saatler, tıpkı vakitte fitness ve sıhhat sensörüyle birlikte 90 farklı spor modunu da destekliyor. Bunun yanı sıra çift gayeli kalp sensörü sayesinde, kalp atış suratı ve değişkenliğini de ölçmek mümkün.

bugatti 2
bugatti 3
bugatti 4

Bugatti’nin üç yeni akıllı saati; en üst seviyede hassasiyete ve kusursuz bir konfora sahip. Bu saatlere sahip olan kullanıcılar, kendileri için sunulan titanyum ya da öteki kayışlar ortasında seçim yapabilirler.

Tüm bu saatler, çizilmeye karşı güçlü olan şık görünümlü bir çerçeve ile donatılıyor. Pil tarafında ise her biri, iki hafta kullanım vaat eden 445 mAh kapasiteli piller ile geliyor.

Öte yandan saatlerin ön tarafında; 390 x 390 piksel çözünürlükte LED dokunmatik ekrana yer veriliyor.

Fiyatlandırmaya gelecek olursak Bugatti ve VITTA tarafından geliştirilen bu akıllı saatler, otomobiller üzere çok değerli etiketlere sahip değil. Lakin birinci sınıf materyaller ile donatılması onu tekrar lüks saat kategorisine atıyor. Şu anda bu saate erkenden ulaşmak isteyen kullanıcılar için fiyat 899 Euro olarak belirlendi. Natürel ilerleyen günlerde bu fiyatlarda bir indirim olması da yüksek bir ihtimal.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın