Bu Altcoin, Yüzde 11.200 Yaptı! Top 10’a Girmek İçin Koşuyor

Bu Altcoin, Yüzde 11.200 Yaptı! Top 10’a Girmek İçin Koşuyor
Okunuyor Bu Altcoin, Yüzde 11.200 Yaptı! Top 10’a Girmek İçin Koşuyor

al831649e

Bir vakitler gözden kaçan bir altcoin projesi, artık birinci 10’a girmek için yükselirken 2021’de manşetleri süslüyor. Ethereum tabanlı kripto para Polygon (MATIC), mükemmel performansı ile beş ay içinde yüzde 11.200’lük bir ralli düzenledi.

Gözden kaçan altcoin projesi Polygon, beş ay içinde yüzde 11.200 yaptı!

2021’in başında, Ethereum tabanlı kripto para Polygon (MATIC) 0,019 dolarlık bir fiyat ve 96,12 milyon dolarlık piyasa pahası ile 113. sırada yer alıyordu. O vakitten beri Polygon, CoinMarketCap’e göre %11.200’ün üzerinde artışla 2,45 dolara kadar yükseldi. Artık altcoin, 14 milyar dolarlık piyasa bedeli ile 14. sırada yer alıyor.

unnamed 2

Geçen ay, kripto para beş kattan fazla büyüdü ve geçen hafta tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 2,45 doları gördü. Pekala kripto paradaki yükselişi ne tetikliyor? Milyarder yatırımcı Mark Cuban ani yükselişi körüklüyor üzere görünüyor ve artık projeye yatırım yaptığını açıklıyor. Ünlü milyarder Mark Cuban, Polygon’a yatırım yaptığını onayladı. Mark Cuban’ın resmi web sitesinde hususa yönelik şu açıklamalar yer alıyor:

Mark Cuban, en âlâ teşebbüslere yatırım yapan en üretken ve anlayışlı yatırımcılardan biri ve birebir vakitte ABC’nin Shark Tank’taki Sharks’ından biri. Polygon’un artık Mark Cuban şirket portföyünün bir modülü olduğunu paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Mark Cuban kripto paraya olan yatırımını açıkladıktan sonra fiyat fırladı!

Mark Cuban kripto paraya olan yatırımını açıkladıktan sonra, altcoin’in fiyatı %30’dan fazla yükseldi ve fiyatını 2 doların üzerine çıkardı. Polygon (daha evvel Matic Network), Blockchain’ler ortasında birlikte çalışabilirliğe müsaade veren Ethereum ağı için oluşturulmuş çoklu ölçeklendirme tahlilidir. 

iphone 5183942 1920

Polygon (MATIC), katman 2 teknolojisini kullanarak daha süratli ve daha ucuz süreçleri güçlendirmek için tasarlandı. Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, daha fazla altcoin varsayımı için “Popüler Analist Savlı: Bu 6 Altcoin Haziran’da Patlayacak!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın