Bu 3 Unutulmuş Altcoin, Top 10 Blockchain’e Liderlik Ediyor!

Bu 3 Unutulmuş Altcoin, Top 10 Blockchain’e Liderlik Ediyor!
Okunuyor Bu 3 Unutulmuş Altcoin, Top 10 Blockchain’e Liderlik Ediyor!

blockchain 3747504 1280

Son 24 saat içinde en çok süreç yapılan on blockchain, daha az tanınan altcoin projelerinin hakimiyetini gösteriyor. Kümülatif olarak en üstte bulunan blockchain, son 24 saatte yaklaşık 40.58 milyon süreç kaydetti. NFT odaklı WAX (WAXP) blockchan’i, kategorideki tüm süreçlerin yüzde 30.8’ini oluşturuyordu. 12.52 milyon süreç ile en fazla sürece sahipti.

Unutulmuş altcoin projelerinin ağları canlılık gösterdi

Öte yandan güç tasarruflu blockchain Hedera Hashgraph (HBAR), 4.67 milyon süreçle ikinci sırada yer alırken akıllı kontrat blockchain’i Telos (TLOS) 4.43 milyon süreç kaydetti. EOS, 3.48 milyon süreçle dördüncü sırada yer alırken TRX, 3.34 milyon süreçle birinci beş kategorisini sonlandırıyor. En yüksek piyasa kıymetine sahip kripto para üniteleri ortasında Ethereum, 1,31 milyon süreçle dokuzuncu sırada yer alıyor.

photo 2021 05 28 11 47 00Kaynak: Blocktivity

Süreç sayısı, bireylerin ve yatırımcıların kullandıkları blockchain’leri gösterir. Ek olarak süreç sayısı yatırımcılara yatırım yapabilecekleri blockchain’leri ölçmek için bir tahlil sunar. Kayda bedel bir nokta, blockchain’lerin suratlarının süreç sayılarını etkileyen kıymetli bir faktör olması. Bu durumda blockchain’lerin süreç suratı ne kadar yüksek olursa, bir taraftan başkasına daha güzel data aktarabilir ve süreçleri onaylayabilir.

Blockchain Group lance plateforme tokenisation F

Bu durum ne manaya geliyor?

Ayrıyeten, süreç sayısı açısından en üstte yer alan blockchain’lerden kimileri Bitcoin üzere önder ve yerleşik ağlar ile eksikliklerini uygunlaştırmayı amaçlayan faktörlere odaklı ağlardan. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere geçen ay güç tüketimi kaygıları nedeniyle BTC ilgi odağı haline geldi. Bu nedenle etraf merkezli kripto yatırımcıları HBAR üzere platformları ilgi odağı haline getirerek güç açısından verimli ağları arıyor olabilirler.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın