Bitexen Bitcoin Borsasına Kayıt Ol ~80 TL Kazan

 Bitexen Bitcoin Borsasına Kayıt Ol ~80 TL Kazan
Okunuyor Bitexen Bitcoin Borsasına Kayıt Ol ~80 TL Kazan

Bitexen borsasına kayıt olup, kimlik doğrulaması yaparak 5 EXEN Coin kazanmak internetten para kazanmanın en kolay yollarından biri olabilir.

Hemen kayıt olmak için Bitexen referans kodu: https://genelsite.com/bitexen

Bölüme Git

Bitexen

Kripto para ile ilgili hesaplarda her zaman airdroplar ile kazanç sağlamaktan bahsedilir ancak güvenilirliği ve paranın ne zaman yatacağı-hesaba tanımlanacağı belirsiz oluyor. Bitexen bu şekilde değil ancak, garanti şekilde yatıyor. Yatan miktar bugün itibariyle 5 EXEN. Yaklaşık 0.00127963 BTC. Bugünün hesabıyla 82.95 TRY yapıyor.

Yazının devamında hem bu miktarı ve fazlasını nasıl kazanabilirsiniz, bunu anlatıyoruz. Soru cevap şeklinde ilerleyecek içerikte merak ettiklerinizi yorum alanından veya iletişim sayfasından sorabilirsiniz.

Bitexen nedir?

bitexen nedir

Bitexen; bankacılık, ödeme sistemleri, bilgi güvenliği , finansal alanda çalışmış olan Türk mühendisler tarafından geliştirilen bir yerli kripto para borsasıdır. 2.210.000 Türk Lirası sermaye ile 2020’de kurulmuştur.

Bitexen ile nasıl para kazanılır?

Bitexen borsasına kayıt olup kimlik ve adres bilgilerinizi doğrulayarak para kazanılır. Kayıt olmak için: https://genelsite.com/bitexen

Kayıt sonrası 5 EXEN hesabınıza tanımlanır. 17 Haziran 2020’de kayıt işlemlerimizi tamamladık ve bakiye hesabımıza tanımlandı.

Bitexen Bedava

Kimlik onayı

Bitexen kimlik onayı yapmak için yeni kimlik belgenizi göndermeniz ve e-devlet üzerinden alacağınız yerleşim yeri (ikametgah) belgesini kullanabilirsiniz.

Üzerinde T.C. kimlik numaranızın bulunduğu ehliyet, pasaport ve kimlik kartınız ile kimlik onayını gerçekleştirebilirsiniz.

Adres doğrulama için e-devletten Barkodlu Yerleşim Yeri Belgesi (İkametgâh) sayfasına gidin ve Kuruma İbraz seçeneğini işaretleyerek kurum adı olarak Bitexen yazın. Oluşturulan QR kodlu belgeyi yükleyerek kimlik onayı ve adres doğrulama işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Yüklenen belgelerin doğrulanması 1 haftayı bulabilir.

Referans kodu ile para kazanma

Bitexen referans kodu ile para kazanmak için hesabınızı açtıktan sonra hesabınızın doğrulama işlemi bitmese dahi, sizin önerinizle gelen kullanıcılar için hesabınıza 5 EXEN coin tanımlanır. Bunun için aşağıdaki görseli referans alarak anlatalım.

Bitexen referans kodu
  1. Üst barda görünen Hesaplarım sekmesine tıklayın.
  2. Exen Profilim sekmesine ilerleyin.
  3. Referans linkini kopyalayın.

Sizin öneriniz ile üye olacak kişilere buradaki referans kodunu verebilir veya referans link göndererek doğrudan kayıt olmasını sağlayabilirsiniz. Kaydolan kişi hesap doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza 5 EXEN daha tanımlanır.

Hatırlatmakta fayda var, sizin referans linkiniz ile üye olan kullanıcının hesabına havale/EFT ile yükleme yapması gerekmektedir. Bu tutar 1 TL bile olabilir.

Bitexen değeri ne kadar?

1 Bitexen değeri an itibariyle 1 Bitexen 16 TL.

10 gün önce ~ 4,5 TL olan EXEN coin yaklaşık 4 kat artaracak sadece bedava coin alanları değil, yatırım yapanları da memnun etmiş görünüyor.

Bitexen değeri

Bitexen güvenilir mi?

Bitexen, Türkiye’de kurulu ve İTÜ ARI Teknokent teknoloji geliştirme bölgesinde faaliyet gösteren Bitexen Teknoloji A.Ş tarafından geliştirilmiş, bir online kripto-para alım satım platformudur.

İTÜ ARI Teknokent’in bünyesinde kabul edilmenin koşulu olarak şirketlerin girişimcilik, inovasyon ve AR-GE yetenekleri detaylı bir incelemeden geçmektedir. Bu açıdan değerlendirildiğinde güvenilir denebilir.

İTÜ ARI Teknokent başvuru ve kabul için gereklilikleri takip eden linkten inceyebilirsiniz. https://www.ariteknokent.com.tr/tr/hakkinda/basvuru

Sıkça Sorulan Sorular

Bitexen ile nasıl para kazanılır?

Bitexen’e kayıtlı herhangi birinin referans kodu veya linki ile kayıt olarak, doğrulama yaptıktan sonra 5 EXEN kazanırsınız. Anlık değeri yaklaşık 82 TL.

Referans kodu nasıl bulurum?

Bitexen referans kodunuzu Referans kodu ile para kazanma bölümündeki anlatımda bulabilirsiniz.

Güvenilir mi?

Güvenilir. Ayrıntılı bilgi için ilgili bölümde detayları okuyabilirsiniz.

Değeri ne kadar? 1 Bitexen kaç TL?

18 Haziran 2020 tarihi itibariyle 1 EXEN ~16 TL. Güncel fiyat: https://genelsite.com/bitexen-degeri

Bitexen komisyon oranları nedir?

Piyasa Yapıcı Komisyonu: 0.0015
Piyasa Alıcı Komisyonu: 0.0025

Para yatırma ve çekme ücretleri ne kadar?

Para yatırma ücretsizdir. Çekim ücretleri:

Bitcoin: 0.0005 BTC
XRP: 0.5 XRP
ETH: 0.005 ETH
EXEN: 5 EXEN
Türk Lirası: 3 TL”

Bitexen dolandırıcılığı vakası var mı?

Yok. Yoğunluk nedeniyle yaşanan gecikmelerden dolayı kullanıcıların forum ve şikayet var gibi platformlardaki şikayetleri haricinde herhangi bir dolandırıcılık kaydı bulunmamaktadır.

Bitexen para çekme işlemi nasıl yapılır?

Para çekme işlemi için iki aşamalı doğrulamayı aktif edin. Hesap sahibiyle aynı isimdeki banka IBAN bilgilerinizi girerek Hesaplarım > Varlıklarım sekmesinden TRY satırından çek butonuna basabilirsiniz.

Minimum çekim tutarı ne kadar?

Minimum çekim tutarı 50 TL’dir.

Bitexen devlet onaylı mı?

Kripto paralar da dahil olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti içerisinde finans faaliyeti gerçekleştiren tüm şirketler BDDK onaylıdır.

Bitexen kimlik onayı ve adres doğrulama nasıl yapılır?

Üzerinde T.C. kimlik numaranızı bulunduğu ehliyet, pasaport veya kimlik ile doğrulama yapabilirsiniz. Adres doğrulama için e-devlet üzerinden alacağınız belge yeterlidir. Kimlik onayı bölümüne git.

Bitexen kimin?

02/04/2020 tarihinde 2.210.000 TL sermaye ile kurulan İstanbul Ticaret Odası kaydı yapılan BİTEXEN TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ AKMERKEZ ŞUBESİ’nin sahibi hakkında bilgi mevcut değil ancak Şube Müdürü vasfı ile tanımlanan kişi ismi YAHYA TUĞYAN ERDEM’dir.

Kaynak: https://bilgibankasi.ito.org.tr/tr/bilgi-bankasi/firma-bilgileri

Kayıt Ol

bitexen nedir

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın