Bitcoin’in Yörüngesini Gerçek Çizen Modelin Mucidi: Bu Fiyatta Satacağım!

Bitcoin’in Yörüngesini Gerçek Çizen Modelin Mucidi: Bu Fiyatta Satacağım!
Okunuyor Bitcoin’in Yörüngesini Gerçek Çizen Modelin Mucidi: Bu Fiyatta Satacağım!

cryptocurrencies

Bitcoin (BTC)’in fiyat hareketlerini iddia etmede çok başarılı olan Stok Akış Modeli (S2F)’nin mucidi PlanB, değerli açıklamalarda bulundu. PlanB, BTC’lerini belli bir fiyat düzeyinden satmaya istekli olduğunu açıkladı.

PlanB: Bitcoin yatırımımı bir call opsiyon olarak görüyorum

Yeni bir tweet’te usta analist PlanB, 517.300 takipçisine, önde gelen kripto parayı gaye fiyatında yahut sıfırda tutmaya hazır olduğunu söylüyor. Ünlü analist hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BTC yatırımımı bir call opsiyon olarak görüyorum. Ya sıfıra ya da 1 milyon dolara getireceğim ve (başlangıç) durumumu buna nazaran belirleyeceğim.

bitcoin cryptocurrency on the tablet RU9WTVJ

Kripto para ünitesi analisti daha önce Bitcoin’in Stok Akış Modeli’ne nazaran, 100.000 dolara ve Stok Akış Modeli Çapraz Varlık (S2FX) modeline nazaran, 288.000 dolara ulaşacağını tahmin etmiş olsa da  yeni fiyat düzeyleri paylaşıyor.  Analistin artık odak noktası aksi riskten daha fazla potansiyel olarak Bitcoin’in büyümesinin daha büyük olduğuna dair bahis oynamak. Ünlü analist bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

100.000 dolar – 288.000 dolar ile daha az ilgileniyorum. Fakat 2024 halving ve ötesine odaklandım. Volatilite umrumda değil, asimetrik getiri anahtardır (0 dolar – 1 milyon dolar).

PlanB: BTC selloff’u on milyarlarca dolarlık büyük kayıpları tetikledi

PlanB ayrıyeten, geçen hafta yaşanan Bitcoin selloff’unun on milyarlarca dolarlık  büyük kayıpları tetiklediğini açıklıyor. Ünlü analist mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Pekala Mayıs’ta ne oldu? Zayıf eller Mayıs ayında 30.000 – 35.000 dolardan yaklaşık 1 milyon BTC sattı… Nisan ayında 55.000 – 60.000 dolardan satın aldılar: şaşırtan bir yaklaşık 20 milyar dolarlık kayıp. İyi haber: Bu 1M BTC artık güçlü ellerde… Yeni başlayanlar için bu oynaklık çok fazla olabilir. Mayıs ayında ne çeşit beşerler satar hepimiz biliyoruz. Etrafına bak. Bunlar her vakit birebir bireylerdir.

E2HAMNhWUAI3tvbKaynak: PlanB/Twitter

Analist: BTC fiyatı, Stok Akış Modeli’nin belirlediği gayeler içinde ilerliyor

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere PlanB, Stok Akış Modeli (S2F)’nin mucidi olan usta bir analisttir. Analistin geliştirdiği Stok Akış Modeli, Bitcoin’in şu ana kadarki yörüngesini yanlışsız öngördü. Analiste nazaran, BTC fiyatının modelin belirlediği gayeler içinde ilerlediğini belirtmek gerekiyor. Bu nedenle kripto para yatırımcıları analistin öngörülerini ve yorumlarını dikkatle takip ediyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın