Bitcoin Borsasından DOGE ve SHIB Yatırımcılarını Sevindiren Haber!

Bitcoin Borsasından DOGE ve SHIB Yatırımcılarını Sevindiren Haber!
Okunuyor Bitcoin Borsasından DOGE ve SHIB Yatırımcılarını Sevindiren Haber!

blank

2021’in en çok abartılan iki altcoin projesi artık kripto para borsası Bitrue (BTR)’da teminat olarak kabul ediliyor. İşte DOGE ve SHIB yatırımcılarını sevindiren haberin detayları…

Tanınan altcoin projeleri DOGE ve SHIB, artık Bitrue’de teminat olarak kabul ediliyor

Singapur merkezli Bitrue (BTR) borsası, XRP merkezli hizmetlere odaklandığı için XRP Ordusundaki askerler ortasında çok tanınan bir borsadır. Ayrıca Bitrue (BTR), “köpek temalı kripto paraları” listeleyen birinci birinci sınıf borsalardan biriydi. Artık ise borsadan Dogecoin ve SHIB yatırımcılarını sevindiren bir haber geldi. Tanınan altcoin projeleri DOGE ve SHIB, artık Bitrue Loan tarafından teminat olarak kabul ediliyor.

elon musk 1

Kripto para ekosistemi Bitrue (BTR) tarafından yapılan resmi duyuruya nazaran, borç verme/borç alma modülü Bitrue Loan artık Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu Coin’i (SHIB) teminat olarak kabul ediyor. Borsa hususa yönelik şu açıklamayı yaptı:

Dışarıdaki tüm DOGE ve SHIB sevenler için düzgün haber, artık onları BitrueLoan’da teminat olarak rehin verebilirsiniz! Dahası, köpek temalı kripto paralarınızın kıymetini en üst seviyeye çıkarmak için etkileyici bir %50 LTV’den ödünç alabileceksiniz. 

Dogecoin ve köpek temalı öbür kripto paralar, Elon Musk tarafından teşvik edildi

Her iki kripto para da Bitcoin (BTC) ve ABD doları Tether (USDT) üzere stablecoin’ler cinsinden krediler için rehin edilebilir. Teklif, %50’lik çok yararlı bir “kredi-değer” oranını içeriyor. Bu, diyelim ki USDT cinsinden 1.000 doları borç almak için Dogecoin (DOGE) yahut Shiba Inu Coin (SHIB) olarak 2.000 doları rehin vermeniz gerektiği manasına gelir. Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, hem Dogecoin hem de Shiba Inu Coin (SHIB), gerçek dünya kullanım durumları olmayan memetik kripto paraları temsil eder.

Elon Musk Dogecoin 2

Dogecoin (DOGE) ve köpek temalı öteki kripto paralar, Elon Musk tarafından agresif bir formda teşvik edildi. Bu ortada, dudak uçuklatan rallilerden sonra, Vitalik Buterin elindeki bu kripto paraların değerli bir kısmını sattığından fiyatları düştü. Bitrue (BTR), büyük bir promosyon kampanyasıyla yeni bir fırsatı kutluyor. Dogecoin ve Shiba Inu Coin’i (SHIB) teminat altına alan rastgele bir kullanıcı otomatik olarak 10 XRP alır. Ayrıyeten borsaya nazaran, promosyona katılan ve teklif hakkında bilgi yayan iştirakçiler, 1.000 Bitrue Coins (BTR) ana mükafatı ile turnuvaya katılmaya hak kazanır.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın