Bitcoin Borsasından, Bu Altcoin Yatırımcılarına Müjde

Bitcoin Borsasından, Bu Altcoin Yatırımcılarına Müjde
Okunuyor Bitcoin Borsasından, Bu Altcoin Yatırımcılarına Müjde

bitcoin borsasi

Bitcoin borsaları vakit zaman koin listelemeleri yapıyor. Yapılan bu listelemelerde öne çıkan ana bahis kripto para ünitesinin gelişmesi oluyor. Bu durum birebir vakitte fiyatın gelişmesi için de son derece kıymet arz ediyor.

Bitcoin borsası Bitfinex bu koini listeliyor

Kripto para borsası Bitfinex bugün bir açıklama yaparak Ocean Protocol isimli altcoin’i listeleyeceğini açıkladı. Borsadan yapılan açıklamada şu sözlere yer veriliyor:

Bitfinex ocean protocol (OCEAN) isimli altcoin’i listeleyeceğini duyurmaktan memnuniyet duyuyor. OCEAN (ERC-20) koin yatrıma süreçleri 27/05/2021 9:00 AM UTC itibariyle açılmıştır. OCEAN ticareti 28/05/2021 09:00 UTC’de başlayacaktır. OCEAN, ABD Doları (OCEAN / USD) ve Tether tokenleri (OCEAN / USDt) ile süreç yapılabilecek.

Ocean Protocol

Ocean Protocol geliştiricileri; insanların, sanayilerin, teşebbüslerin ve hükümetlerin temelde yatan özel bilgilerden ödün vermeden yüksek seviyelerde ilişki kurmaları ve bilgileri paylaşmaları için bir usul oluşturmayı hedefliyor. Bu emelle Ocean Protocol, blockchain teknolojisiyle desteklenen bilgi hizmetlerinin ve pazar yerlerinin oluşturulmasına müsaade veriyor.

Ocean Protocol’ün kurucularından Trent McConaghy, “Ocean, insanların bilgiyi açmadan datanın pahasını ortaya çıkarmasına imkan tanıyor. Bu, kapalılığı korurken açık müsaadesiz bilgi iktisadının potansiyelini nihayet gerçekleştirmek için bir altyapıdır” sözlerini kullanıyor. Kriptokoin.com okuyucularının hatırlayacağı üzere Binance OCEAN’ı geçen sene 17 Ağustos tarihinde listelemişti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın