Bitcoin Borsasından “Bu 4 Altcoin Yatırımcılarına” Müjde!

Bitcoin Borsasından “Bu 4 Altcoin Yatırımcılarına” Müjde!
Okunuyor Bitcoin Borsasından “Bu 4 Altcoin Yatırımcılarına” Müjde!

reveal 2 1

Yatırım platformu olan eToro, Bitcoin ve altcoin yatırımcılarına yönelik tekliflerine dört kripto para ünitesini daha eklediğini duyurdu. Bir açıklamaya nazaran şirketteki toplam kripto varlık sayısı 23’e çıktı. ABD merkezli müşteriler için bu sayı 20’de bulunuyor.

eToro, 4 altcoin projesini platforma ekledi

Aave (AAVE), Compound (COMP), Yearn Finance (YFI) ve Decentraland (MANA); eToro’nun platforma yaptığı en son eklemelerdir. Piyasa bedeli açısından mevcut en büyük merkezi olmayan finans (DeFi) kripto para üniteleri ortasında yer alan YFI ve MANA, sırasıyla 1.5 milyar dolar ve 1.3 milyar dolarlık bir piyasa bedeline sahip. Öte yandan AAVE 4.3 milyar doların üzerinde bir piyasa kıymetine sahip. COMP’un piyasa kıymeti ise yazım sırasında 2.03 milyar dolar. eToro’nun iş tahlillerinden sorumlu lider yardımcısı Doron Rosenblum, bir duyuruda aşağıdaki sözleri kullandı:

EToro’nun bu yılki planı, yatırım yelpazesini genişletmek. Böylelikle kullanıcılar mümkün olduğunca geniş bir yelpazeye sahip olacak ve portföylerini çok farklı kullanım durumları için çeşitlendirebilme fırsatı bulacak. Bu dört tokenin eklenmesiyle bu seyahate devam ediyoruz ve bu yıl içinde daha fazla token eklemeyi umuyoruz.

eToro, NFT-dostu coin olan MANA’yı da ekledi

MANA’nın eToro’ya eklenmesi, sanayi genelindeki NFT patlamasıyla birlikte geldi. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere MANA, NFT ticareti için yaygın olarak kullanılan Ethereum takviyeli bir protokole dayanıyor. Ayrıyeten kripto varlığı, dijital gayrimenkul satın almak için de kullanılıyor.

3 6

Rosenblum, “Her vakit olduğu üzere, yatırımcıları araştırmalarını yapmaya çağırıyoruz. Her kripto paranın kullanım durumunu detaylarıyla anlatan bir teknik raporu (whitepaper) vardır. Dikkatli olun ve yatırım yapmanın temel unsurlarını hatırlayın; portföyünüzü çeşitlendirin ve sırf aşina olduğunuz pazarlara ve araçlara yatırım yapın,” diyerek yatırımcıları uyardı. 2006 yılında kurulan ve toplumsal bir yatırım olarak da bilinen İsrailli ticaret şirketi, yakın vakitte Bitcoin ekosisteminde paha yaratan şirketlere dayalı bir pay senedi portföyü olan BitcoinWorldWide’ın resmi lansmanını duyurmuştu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın