Bitcoin Borsası Narkasa, CHZ (Chiliz)’yi Listeliyor!

Bitcoin Borsası Narkasa, CHZ (Chiliz)’yi Listeliyor!
Okunuyor Bitcoin Borsası Narkasa, CHZ (Chiliz)’yi Listeliyor!

EggzcIZVoAYvvMy

Geçtiğimiz ay yeni kripto para listelemeleriyle ve kampanyalarıyla isminden bahsettiren Narkasa.com, yakında CHZ listeleyecek!

Bitcoin borsası Narkasa CHZ (Chiliz)’yi listeliyor!

Platformlarındaki kripto para ölçüsünü süratle artırma gayesinde olan ve ayrıntılı çalışmalar doğrultusunda listelenecek başarılı projelere yer verdiklerini belirten platform,  kripto para listeleme planlarına CHZ listeyerek devam ediyor. Listelemede CHZ/TRY ve CHZ/USDT süreç çiftleri seçenekleriyle açılacak ve 24.05.2021 tarihinde CHZ yatırma çekme süreçleri ve 26.05.2021 tarihinde kripto para market süreçleri başlayacaktır.

narkasa chiliz

Kripto para projesi Chiliz nedir?

Chiliz Socios.com tarafından oluşturulmuş spor, e-spor ve cümbüş platformları için kurulmuş ERC-20 tabanlı bir kripto para ünitesidir. Spor ve cümbüş kesimlerinin yanında bir çok çeşitli bölümle de entegre edilebilir bir sisteme sahiptir. Chiliz spor ekipleri ve gibisi olan kuruluşların, kendi toplulukları içerisinde bir değişim aracı olarak kullanılacak taraftar tokenları oluşturmalarına imkan tanır. Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, Juventus FC, Paris Saint German ve FC Barcelona üzere büyük futbol kulüpleri önde gelen iş ortaklarındandır.

CHZ Fiyat 0,223
Chiliz ROI %915
Piyasa Kıymeti 1,2 milyar dolar
Piyasa Kıymeti Hakimiyeti %0,08
Ticaret Hacmi 248,3 milyon dolar
Hacim/Piyasa Pahası 0,20
24s Düşük/24s Yüksek 0,231 dolar/ 0,266 dolar
7d Düşük/7d Yüksek 0,254 dolar/ 0,436 dolar
Piyasa Pahası Sıralaması 71. sıra
chz2Kaynak: Coingecko

Türk kripto para borsaları ortasında öne çıkan Narkasa, bu kripto para listelemelerini kullanıcı talepleri doğrultusunda belirleyerek başarılı projeler üzerinden yol aldığını belirtiyor. Memleketler arası kripto para platformu derecelendirme kuruluşu Hacken’ın siber güvenlik sıralamasına nazaran Türkiye’de 1. sırada bulunan Narkasa, platformlarının ve kullanıcı fonlarının son teknoloji önlemlerle korunduğunu belirtiyor. Narkasa Referans Sistemi ile tüm süreçlerinizden %20 kar sağlamak ve SHIB alıp satmak için www.narkasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın